Bosch Akumulátorový vysavač na okna GlassVAC Solo Plus
Kód: 06008B7200
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Velká sací hubice, Rozprašovací láhev, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Patentovaný pogumovaný povrch umožňuje snadnější klouzání a rychlejší práci
- Nejkompaktnější design umožňuje čištění až k okrajům povrchů
- Beze šmouh po celé domácnosti
- Vynikající na čištění oken a zrcadel, jakož i sprchových koutů a rozlitých tekutin
- Světelné indikátory LED. Zelené a červené indikátory informují o používání, slabém akumulátoru a stavu nabíjení
- Lithium-iontová technologie
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí na zahradu pro kutily
Práce s nářadím
Od špinavého skla po kondenzaci, s Bosch GlassVAC zvládnete ještě více aplikací
Potěšte se impozantní stěrkou na okna Bosch do domácnosti. Tento akumulátorový vysavač na okna využívá existující zkušenosti společnosti Bosch z automobilového průmyslu. Patentované pogumování „power protection plus“ zajišťuje výsledky bez šmouh a snižuje čas čištění bez vydávání nepříjemných zvuků. Kompaktní design usnadňuje jeho ovládání, zvládne i stísněné prostory. Navržen je na čištění oken v domácnosti a automobilů, zrcadel, obkládaček, kondenzace, sprch a rozlitých tekutin. GlassVAC má akumulátor s výdrží 30 minut – dost času na očištění až 35 oken nebo plochy 105 m².
Objednací číslo Bosch
06008B7200
0 600 8B7 200
0.600.8B7.200
EAN
3165140976374
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vysavače na sklo |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140976374 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | vestavěný 3,6 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 2,0 Ah |
| Čas použitia na jedno nabitie akumulátora: | 30 min |
| Čistiaci výkon na jedno nabitie akumulátora: | približne 105 m2 = 35 okien |
| Čas nabíjania: | 180 min |
| Objem nádržky na znečistenú vodu: | 100 ml |
| Hmotnosť: | 0,70 kg |
| Výška stroja: | 222 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
