Bosch Akumulátorový vysavač GAS 18V-6LS Professional, solo
Kód: 06019K2100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Vak na prach 160541103X, 3× trubice 1600A03947, Zahnutá trubice 1600A03946, Držák příslušenství 1600A03941, Podlahová hubice 1600A03942, Štěrbinová hubice 1600A03943, Adaptér elektrického nářadí 1600A03BT6, Hadice 1600A03959, Balení karton
Jakou třídu ochrany před prachem potřebujete?
L, M, H je norma pro hodnocení odsavačů prachu (evropská norma EN/IEC 60335-2-69, dodatek AA). Je široce používaná v Evropské unii, Velké Británii, Austrálii a na Novém Zélandu. Pomáhá rychle určit úroveň ochrany, kterou odsavač prachu nabízí, díky viditelnému, standardizovanému hodnocení míry ochrany: Nízká (L-ow), Střední (M-edium), Vysoká (H-igh)
Uživatelské výhody nářadí
- Jediný 18 V akumulátor: kompaktní vysavač L pro suché vysávání třídy
- Ergonomická rukojeť a popruh na přenášení pro skvělou přenosnost
- Příslušenství (dodávané) lze pro maximální praktičnost uložit přímo ve vysavači
- Systém Click & Clean:
- Jasný pohled na pracovní plochu: Můžeš pracovat přesněji a rychleji
- Zdraví škodlivý prach se odsává okamžitě: Chrání tvoje zdraví
- Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství
- Jednoduchým "click" můžeš bez problémů připojit nářadí, nástavce a hadice - bez dalšího nářadí
- Maximální sací výkon bez ztrát
- Připraveno pro všechny typy odsávání prachu, včetně mokrého suchého
Bosch PRO GAS18V-6LS Professional: Podrobnější informace
Akumulátorový vysavač Bosch PRO GAS18V-6LS Professional zaručuje ochranu před prachem třídy L. Ergonomicky tvarovaná rukojeť vysavače, popruh na přenášení a kompaktní a lehká konstrukce umožňují skvělou přenosnost. Díky početnému příslušenství je ideální pro různé suché vysávání. Veškeré dodávané příslušenství lze uložit přímo do vysavače, takže je potřebné příslušenství ihned vždy po ruce. Vysavač má ekologický režim (ECO) pro delší dobu provozu na jedno nabití akumulátoru, režim Boost pro maximální sací výkon, i funkci foukání (vyfukovací hadice je dostupná jako nedodávané příslušenství).
Je kompatibilní se systémem Bosch Click & Clean. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Poloautomatické čištění filtru se aktivuje jednoduchým stisknutím spínače, což zajistí dlouhou životnost filtru a nářadí. Vysavač se dodává s 0,5 – 2,8 m roztažitelnou hadicí s adaptérem Click & Clean pro dosažení jakéhokoli koutu pracovního prostoru
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06019K2100
0 601 9K2 100
0.601.9K2.100
EAN
4059952552682
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423347395 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Bosch Heavy Duty: | ano |
| Čištění filtru: | Poloautomatické (SFC) |
| Max. podtlak - Turbína: | 129 mbar |
| Max. průtok - Turbína: | 36 l/s |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Objem nádoby vysavače (brutto): | 6 l |
| Prachová třída: | L |
| Síťová zásuvka: | ne |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 4 kg |
| Sacia hadica, nominálna šírka: | 30 mm |
| Plocha filtra: | 3 000 cm² |
| Objem nádoby netto: | 4,5 L |
| Objem nádoby - voda (brutto): | 3 L |
| Antistatická hadica: | Nie |
| BITURBO: | Nie |
| Variabilná dĺžka hadice: | 0,5 – 2,8 m |
Bosch GAS 18V-6LS Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
