Bosch Akumulátorový vysavač GAS 18V-10 L Set, solo
Kód: 06019C6302
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Hadice 1,6 m 2608000658, Koleno 2608000659, Plochý skládaný filtr 2608000663, Podlahová hubice 2608000707, Štěrbinová hubice 250 mm 2608000661, 3dílná sada sací trubky 2608000660, Adaptér pro elektrické nářadí 2608000708, Ramenní popruh 2608000706, 4dílná sada koleček 2608000705, Balení karton
Jakou třídu ochrany proti prachu potřebujete?
L, M, H je norma pro hodnocení odsavačů prachu (evropská norma EN/IEC 60335-2-69, dodatek AA). Je široce používaná v Evropské unii, Velké Británii, Austrálii a na Novém Zélandu. Pomáhá rychle určit úroveň ochrany, kterou odsavač prachu nabízí, díky viditelnému, standardizovanému hodnocení míry ochrany: Nízká (L-ow), Střední (M-edium), Vysoká (H-igh)
Třída L
- Vhodné pro: prach v domácnosti, sádru, omítku, zeminu, vápno atd.
- Proč se uživatelům líbí: Základní vybavení a cenová dostupnost
- Pro zařazení do třídy L musí mít vysavače prachu:
- Účinnost filtrace: >99%
- Na vysavačích prachu je vždy zřetelně uvedeno L nebo M nebo H
Uživatelské výhody nářadí
- Trvalý sací výkon – delší dobu díky technologii Rotational Airflow Technology
- Široké možnosti použití – bezsáčkový systém pro suché i mokré vysávání a množství doplňků
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Trvalé sání delší dobu díky technologii rotujícího proudění vzduchu
- Mezinárodní označení ochrany krytím x4 chráněno proti stříkající vodě
- Nová definice mobilního vysávání: Nyní s plným výkonem
- Velmi kompaktní a výkonný akumulátorový vysavač pro suché i mokré vysávání
- Speciální geometrie vysavače vytváří rotační proudění, šetří filtr a sací výkon je konstantní
- GAS 18V-10 L Professional je jediným aku vysavačem na trhu, který nabízí takové rotační proudění vzduchu při zachování čistého objemu 6 litrů
- Dlouhá životnost a průhledný zásobník na prach, kde máte hladinu prachu vždy pod dohledem
- Zásobník na prach se jednoduše a rychle vyprazdňuje a znovu nasazuje
- Při použití plně nabité baterie s kapacitou 6,0 Ah můžete vysávat až 24 minut, což obvykle postačuje pro výrobce kuchyňských linek až na 3 montáže
- Vysavač na mokro / na sucho se vyznačuje také vysokým průtokem vzduchu - 24 litrů za sekundu
- Integrovaná hadice a příslušenství s hmotností 4,6 kg usnadňují transport a použití na stavbě
- Všechno příslušenství na dosah ruky
- Použití s akumulátory do max. ProCORE 8,0 Ah, největší akumulátor ProCORE 12,0 Ah není kompatibilní
- Systém Click & Clean:
- Jasný pohled na pracovní plochu: Můžeš pracovat přesněji a rychleji
- Zdraví škodlivý prach se odsává okamžitě: Chrání tvoje zdraví
- Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství
- Jednoduchým "click" můžeš bez problémů připojit nářadí, nástavce a hadice - bez dalšího nářadí
- Maximální sací výkon bez ztrát
- Připraveno pro všechny typy odsávání prachu, včetně mokrého suchého
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GAS 18V-10 L Professional: Podrobnější informace
GAS 18V-10L Professional je 18voltový akumulátorový vysavač Bosch v prachové třídě L s plným sacím výkonem. Jeho rotační technologie proudění vzduchu zabraňuje ucpávání filtru pro trvalé a nepřerušované sání. Nízká hmotnost a kompaktní konstrukce vysavače umožňuje snadnou přepravu a skladování. Díky bezsáčkovému designu a početnému příslušenství (v ceně) je ideální pro různé mokré a suché aplikace. Zařízení je kompatibilní se systémem Bosch Click & Clean a všemi 18voltovými bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 18V System). Také kompatibilní s AMPShare, aliancí pro baterie více značek. Bosch GAS 18V-10L Professional má HEPA filtr a je v souladu s normou EU pro třídu prachu L.
Objednací číslo Bosch
06019C6302
0 601 9C6 302
0.601.9C6.302
EAN
3165140995405
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140995405 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Čištění filtru: | ne |
| Max. podtlak - Turbína: | 115 mbar |
| Max. průtok - Turbína: | 34 l/s |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Objem nádoby vysavače (brutto): | 10 l |
| Prachová třída: | L |
| Síťová zásuvka: | ne |
| Kolieska, počet: | 4 |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Doba prevádzky cca: | 4 min/Ah |
| Menovitý príkon: | 260 W |
| Objem netto (kvapalina): | 6 l |
| Max. podtlak - Vysávač: | 90 mbar |
| Max. prietok - Vysávač: | 24 l/s |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 5,1 kg |
| Stupeň ochrany: | IP X4 |
| Šírka: | 450 mm |
| Výška: | 370 mm |
| Plocha filtra: | 2.375 cm2 |
Bosch Professional: Rezanie betónu s odsávaním prachu
Prehľad Bosch Professional: Bezprašné uhlové brúsky
Renovuj s Bosch Professional: Elektrikárske riešenia
Renovuj s Bosch Professional: Výmena okien
Ručný vysávač Bosch GAS 18V-1 Professional
Sieťové a akumulátorové odsávanie prachu s Bosch Professional
Školenia s Bosch Professional: Kuchynská pracovná doska
Výkonné riešenia na odsávanie prachu
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
