Bosch Akumulátorový vysavač GAS 18V-1, solo
Kód: 06019C6200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Podlahová tryska, Pružná prodlužovací hadice, Štěrbinová hubice, 2× odsávací trubice, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Rotační proudění vzduchu: rotující proudy zaručují efektivní odsávání
- Snadné čištění: rychlá demontáž a omyvatelnost sběrné nádoby
- Výhody rotačního proudění: extrahuje prach a nečistoty z proudu vzduchu, dříve než se stihne dostat do filtru a ucpat ho. Zvláště účinné pro uživatele, kteří často vysávají jemný prach
- Flexible Power System: akumulátory Bosch Professional 18V třídy kompatibilní s GAS 18V-1
- Ergonomický a vyvážený: ergonomická rukojeť pro pohodlnou manipulaci
- Dvoustupňový systém proudění vzduchu: zajišťuje neměnný proud vzduchu, který přispívá ke zvýšení účinnosti sacího výkonu
- 3 silné rotační proudy vzduchu pro vysoce efektivní čištění s minimální ztrátou sacího výkonu během používání
- Výkonný motor poskytuje podtlak 6 kPa a dobu provozu 7 minut na každou Ah
- Funkce rychlého vysypání prachu a omyvatelná nádoba na prach jsou zárukou snadného čištění nářadí
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
Práce s nářadím
Bosch GAS 18V-1 Professional: Podrobnější informace
Kompaktní řešení Bosch pro čisté pracovní plochy: Ruční vysavač Bosch GAS 18V-1 Professional je ideální pro suché předčištění. Díky mimořádně kompaktní konstrukci, vynikající manévrovatelnosti, volnosti bez kabelu a rychle a snadno vyprázdnitelné nádobě na prach nabízí tento vysavač optimální manipulaci. Dodává se s množstvím příslušenství, které umožňuje širokou škálu čisticích úloh a nabízí optimální flexibilitu. Dokonalá mobilita a snadná přeprava: GAS 18V-1 Professional se pohodlně vejde i do L-BOXXu. Je vhodný pro suché vysávání hrubého prachu nebo nečistot na hladkých površích. Vysavač je kompatibilní se všemi 18voltovými bateriemi a nabíječkami Bosch Professional (Professional 18V System). Také kompatibilní s AMPShare, aliancí pro baterie více značek. GAS 18V-1 Professional váží 1,3 kg (bez baterie) a má objem nádoby 0,7 l.
Objednací číslo Bosch
06019C6200
0 601 9C6 200
0.601.9C6.200
EAN
3165140888677
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140888677 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Doba prevádzky cca: | 7 min/Ah |
| Objem nádoby vysávača (brutto): | 0,7 l |
| Max. podtlak: | 60 mbar |
| Max. prietok: | 10 l/s |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,7 kg |
| Dĺžka: | 142 mm |
| Šírka: | 184 mm |
| Výška: | 121 mm |
| Plocha filtra: | 55 cm2 |
Ručný vysávač Bosch GAS 18V-1 Professional
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
