Bosch Akumulátorový vysavač GAS 12V, solo
Kód: 06019E3000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Plochý skládaný filtr 2607432046, Štěrbinová hubice 1600A002PP, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Akumulátorový vysavač pro průběžné čištění a na cesty
- Výkonný a kompaktní – hodí se do nejmenšího L-BOXX 102
- Možnost spojení s L-BOXXem i s vysavačem pro mokré/suché vysávání GAS 35 a GAS 55
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Systém Click & Clean – 3 velké výhody:
- Jasný pohled na pracovní plochu: Můžeš pracovat přesněji a rychleji
- Zdraví škodlivý prach se odsává okamžitě: Chrání tvoje zdraví
- Méně prachu: Delší životnost nářadí a příslušenství
- Odsávání prachu přímo do integrovaného prachového sáčku na nářadí a/nebo pomocí víceúčelového vysavače
- Profesionální elektrické nářadí Bosch pro stavební práce
- Hodí se pro vysávání různých druhů nečistot, např. dřevěných, plastových nebo kovových třísek a pilin
- Ideální pro těžko dostupná místa díky štěrbinové hubici
- Pohodlná práce díky kompaktnímu konstrukčnímu tvaru, nízké hmotnosti a ergonomickému designu
- Praktický indikátor stavu nabití akumulátoru se 3 LED diodami
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GAS 12V Professional: Podrobnější informace
GAS 12 V Professional je extrémně kompaktní 12V ruční vysavač Bosch, ideální pro suché vysávání. Nabízí bezdrátovou svobodu při úklidu, dokonce i daleko od elektrických zásuvek. Jeho extrémně kompaktní design zajišťuje neomezenou mobilitu a dobrou manipulaci, pro snadnou přepravu se vejde i do nejmenšího L-BOXXu 102. S prodlužovací trubkou, která je součástí dodávky, se GAS 12 V Professional snadno dostane do úzkých a vzdálených míst.
Objednací číslo Bosch
06019E3000
0 601 9E3 000
0.601.9E3.000
EAN
3165140773188
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vysavače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140773188 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Objem nádoby vysávača (brutto): | 0,4 l |
| Max. podtlak: | 45 mbar |
| Max. prietok: | 15 l/s |
| Hmotnosť: | 0,88 kg |
| Dĺžka: | 273 mm |
| Šírka: | 77 mm |
| Výška: | 170 mm |
| Plocha filtra: | 408 cm2 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
