Bosch Akumulátorový vrtací šroubovák GSR 12V-35 FC Full Set s příklepovým nástavcem, L-Boxx, 2x aku
Kód: 06019H3008
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 3,0 Ah, Nabíječka, Nástavec s rychloupínacím sklíčidlem GFA 12-B Professional 1600A00F5H, Nástavec s držákem šroubovacích bitů GFA 12-X Professional 1600A00F5J, Úhlový nástavec GFA 12-W Professional 1600A00F5K, Excentrický úhlový nástavec GFA 12-E Professional 1600A00F5L, Příklepový nástavec GFA 12-H Professional 1600A024LN, Přídavná rukojeť, Hloubkový doraz, Balení L-BOXX 102
Uživatelské výhody nářadí
- FlexiClick System: lehce vyměnitelné nástavce poskytují až 8 kombinací
- Extrémně kompaktní nářadí s vysokým výkonem – 35 Nm a 1 750 ot/min – poskytuje optimální manipulaci na těžko přístupných místech
- Bezuhlíkový motor spolu s funkcí elektronické ochrany motoru Electronic Motor Protection zabraňuje přetěžování a zaručuje delší životnost nářadí
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Pohodlné zavěšení nářadí
- Osvětlení pracovní oblasti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSR 12V-35 FC Professional: Podrobnější informace
Akumulátorový vrtací šroubovák Bosch GSR 12V-35 FC Professional s bezuhlíkovým motorem je nejvšestrannější nářadí v kategorii 12 V pro jakoukoli práci. FlexiClick System zahrnuje čtyři nástavce (vrtací sklíčidlo 10 mm, aretovatelný držák šroubovacích bitů, pravý úhlový adaptér a excentrický úhlový adaptér), které lze snadno vyměnit, kombinovat a nastavit a nabízí až osm konfigurací pro nejvyšší flexibilitu. Extrémně kompaktní nářadí Bosch s vysokým výkonem 35 Nm a 1 750 ot/min umožňuje optimální manipulaci a je vynikající pro práci na těžko přístupných místech. Bezuhlíkový motor spolu s funkcí elektronické ochrany motoru Electronic Motor Protection zabraňuje přetěžování a zaručuje delší životnost nářadí. Toto nářadí je vynikající pro vrtání a šroubování do dřeva (32 mm) a oceli (10 mm). Je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional třídy 12 V.
Objednací číslo Bosch
06019H3008
0 601 9H3 008
0.601.9H3.008
EAN
4059952594460
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vrtací šroubováky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952594460 |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Krútiaci moment (tvrdý/mäkký spoj): | 35 / 20 Nm |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): | 0 – 460 / 1.750 min-1 |
| Energia príklepu, max.: | 0,9 J |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,59 kg |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 20+1 |
| Upínací rozsah skľučovadla, min/max: | 0,8 / 10 mm |
| Dĺžka: | 115 mm |
| Výška: | 181 mm |
| Priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi, max.: | 10 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 32 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 10 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
