Bosch Aku vrtací šroubovák GSR 12V-35, karton, solo
Kód: 06019H8000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Baterie a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Výhody pro uživatele nářadí
- Krátká délka hlavy (154 mm): Pro optimální ovládání a použitelnost v těžko přístupných prostorech
- Vlastní nastavení krouticího momentu pro přesné šroubování
- Dvourychlostní převodovka: Optimalizovaný krouticí moment pro šroubování a rychlé vrtání
- Silnější krouticí moment: Pro vrtání malých průměrů
- Maximální volnoběžné otáčky: 1 750 otáček za minutu
- LED světlo osvětluje tmavé pracovní prostory
- Bezuhlíkový EC motor: Pro delší životnost a vyšší účinnost
- Spona na opasek a držák bitů: Pro snadnější manipulaci
- Indikátor stavu nabití: Pro nepřetržitou práci
- Vypínač s regulací rychlosti pro přesnou regulaci rychlosti
- Více rychlostí
- Pravý/levý chod
- Elektronika
- Auto-Lock
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GSR 12V-35 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorový vrtací šroubovák Bosch GSR 12V-35 Professional nabízí nejlepší výkon a kompaktní rozměry v kategorii 12 V. Kompaktní konstrukce vrtacího šroubováku umožňuje optimální manipulaci zejména při práci nad hlavou nebo ve stísněných prostorech. Tvrdý utahovací moment 35 Nm a otáčky v rozsahu 0–1 750 ot/min, jakož i délka hlavy pouhých 154 mm nabízejí nejlepší poměr výkonu a velikosti, díky čemuž je nejmenším, avšak nejvýkonnějším vrtacím šroubovákem v kategorii 12 V. Bezuhlíkový motor spolu s funkcí elektronické ochrany motoru Electronic Motor Protection zabraňuje přetěžování a zaručuje delší životnost nářadí. Tento vrtací šroubovák je určen pro vrtání do dřeva do maximálního průměru 32 mm, do oceli až do 10 mm a pro šroubování šroubů o průměru až 8 mm. Nářadí je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional 12 V (systém Professional 12V).
Objednací číslo Bosch
06019H8000
0 601 9H8 000
0.601.9H8.000
EAN
3165140953696
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové vrtací šroubováky bez příklepu |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140953696 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Druh upínacieho skľučovadla: | rýchloupínacie |
| Krútiaci moment, max. (tvrdý/mäkký spoj): | 35 / 20 Nm |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): | 0 – 460 / 1.750 min-1 |
| Upínací rozsah skľučovadla, max.: | 10 mm |
| Dĺžka: | 154 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,75 kg |
| Počet stupňov krútiaceho momentu: | 20+1 |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 32 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 10 mm |
| Max. priemer skrutiek: | 8 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
