Bosch Akumulátorový ventilátor UniversalFan 18V-1000, solo
Kód: 06039E1000
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Silné proudění vzduchu, dlouhá doba provozu a nízká hladina hluku díky technologii proudění vzduchu Bosch JetBreeze
- Nastavitelná hlava ventilátoru a různé možnosti zavěšení a umístění nabízejí maximální všestrannost
- Nízká hmotnost, kompaktní rozměry a odolná konstrukce pro kutily
- Vyrobeno v EU s použitím 80 % recyklovaných materiálů v plášti produktu
- Technologie Syneon pro optimální výkon nebo maximální výdrž podle potřeby
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Zcela nový Bosch UniversalFan 18V-1000: výkonný společník pro svépomocné práce, volnočasové aktivity a na cesty
Zcela nový akumulátorový ventilátor Bosch UniversalFan 18V-1000 je navržen s ohledem na specifické potřeby kutilů. Má nízkou hmotnost, kompaktní rozměry a je odolný; inovativní technologie proudění vzduchu Bosch JetBreeze vytváří silný, koncentrovaný proud vzduchu, nabízí vynikající dobu provozu a komfortní, nízkou hladinu hluku při používání. Rychlost ventilátoru lze plynule nastavit a udržuje se na konstantní úrovni po celou dobu provozu akumulátoru díky funkci konstantního výkonu. Maximální všestrannost: díky různým možnostem zavěšení a umístění, jako např. háčky, šroubovací objímka a objímka na stativ, lze ventilátor umístit téměř kamkoli. Směr proudění vzduchu lze ovládat nakloněním hlavy ventilátoru vertikálně v rozsahu 180° a zajistit chlazení přesně tam, kde je potřeba. UniversalFan 18V-1000 navržený s ohledem na efektivní provoz se vyrábí v EU s použitím 80 % recyklovaných materiálů na krytu produktu. Vestavěná elektronika Bosch Syneon chrání nářadí a akumulátor. Toto nářadí patří do aliance POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor lze používat s množstvím nářadí různých značek.
Objednací číslo Bosch
06039E1000
0 603 9E1 000
0.603.9E1.000
EAN
4053423233728
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ventilátory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423233728 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Max. objem prietoku vzduchu: | 1000 m³/h |
| Vertikálne otáčanie hlavy ventilátora: | 180 ° |
| Priemer hlavy ventilátora: | 22,5 cm |
| Rozsah prietoku vzduchu: | 5 m > |
| Doba prevádzky (1,5 Ah): | 1 h 45 min – 9,5 h |
| Doba prevádzky (2,0 Ah): | 2,5 h – 13 h |
| Doba prevádzky (2,5 Ah): | 3 h – 15 h |
| Doba prevádzky (4,0 Ah): | 5 h – 25 h |
| Doba prevádzky (6,0 Ah): | 7,5 h – 38 h |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,3 kg |
| Dĺžka: | 316 mm |
| Šírka: | 261 mm |
| Výška: | 432 mm |
18V produkty pro kemping a outdoor
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
