Bosch Akumulátorový reproduktor s Bluetooth GPB 18V-6 C, solo
Kód: 06014A6000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Užívejte si vynikající zvuk prostřednictvím Bluetooth®, USB nebo Multi-Speaker Sound
- Sdílejte a propojujte streamovanou hudbu prostřednictvím funkce Bluetooth® na více kompatibilních zařízeních s technologií Multi-Speaker Sound
- Snadné používání díky jednoduchému nastavení a indikátoru LED stavu nabití akumulátoru
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Bluetooth® Bezdrátová technologie přenosu zvuku mezi zařízeními na krátké vzdálenosti.
- Multi-Speaker Sound umožňuje sdílet hudební streamy a připojit se k nim prostřednictvím funkce Bluetooth a užívat si jedinečný hudební zážitek na více kompatibilních zařízeních.
- Externí zařízení lze nabíjet prostřednictvím rozhraní USB
- Ochrana na úrovni IP54 při provozu na akumulátor a se všemi přihrádkami zavřenými
- Jedná se o reproduktor, nemá funkci rádia
- GPB 18V-6 C lze spárovat s a použít jako druhý reproduktor rádia GPB 18VH-6 SRC
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GPB 18V-6 C Professional: Podrobnější informace
Ozvěte si své pracoviště oblíbenou hudbou. Náš pracovní reproduktor GPB 18V-6 C Professional poskytuje vynikající křišťálově čistý zvuk prostřednictvím funkce Bluetooth®, USB nebo Multi-Speaker Sound. Technologie zvuku z více reproduktorů Multi-Speaker Sound umožňuje sdílet a připojit streamovanou hudbu na více kompatibilních zařízeních prostřednictvím funkce Bluetooth®. S nastavením vysoké hlasitosti budete slyšet hudbu bez ohledu na jakýkoli hluk na pracovišti. Tento intuitivní reproduktor se navíc snadno nastavuje a používá. A díky diodám LED vždy zjistíte úroveň nabití akumulátoru. GPB 18V-6 C Professional je vybaven konektorem USB pro nabíjení chytrých telefonů. Rovněž je vybaven jednoduchým mechanismem pro akumulátory 18 V: stačí zatáhnout za páčku a dojde k uvolnění a vysunutí akumulátoru – není třeba mačkat červené tlačítko a složitě vyjímat akumulátor z jeho prostoru. Na reproduktor s Bluetooth® můžete namontovat ochranný rám, a zvýšit tak jeho odolnost. Rovněž je možné upravit pracovní reproduktor, aby byl plně kompatibilní s naším systémem mobility L-BOXX: stačí upevnit adaptéry L-BOXX na GPB 18V-6 C Professional a můžete vyrazit. Ochranný rám a adaptéry L-BOXX jsou dostupné jako náhradní díly.
Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Kompatibilní také s Profesionálním 12 V systémem Bosch.
Objednací číslo Bosch
06014A6000
0 601 4A6 000
0.601.4A6.000
EAN
4053423301649
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorová rádia a reproduktory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423301649 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V, 12 V |
| Příjem DAB+: | ne |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 5,2 kg |
| Typ Bluetooth®: | Bluetooth 5.4 |
| Otvárač na fľaše: | Nie |
| Indikátor stavu nabitia: | Áno |
| Externý napájací zdroj súčasťou balenia: | Nie |
| Hák: | Nie |
| Kompatibilita s L-BOXX: | Nie |
| Multi-Speaker Sound: | Áno |
| Nominálny výstup na stredový reproduktor: | 24 W |
| Nominálny výstup subwoofera: | 40 W |
| Počet rozhraní USB/nabíjacích portov: | 1 |
| Prehrávanie hudby prostredníctvom USB: | Áno |
| Ochranný rám: | Nie |
| Nabíjanie USB: | Áno |
| Subwoofer: | Áno |
| Bluetooth®: | Áno |
| Externý napájací zdroj so vstupom typu USB: | Nie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
