Bosch Akumulátorový reproduktor s Bluetooth GPB 18V-1 C Professional, kryt, solo
Kód: 06014A7001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Kryt akumulátoru, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Vychutnejte si skvělý zvuk přes rozhraní Bluetooth® nebo zvuk z více reproduktorů v kompaktním provedení
- Sdílejte a propojujte streamovanou hudbu prostřednictvím funkce Bluetooth® na více kompatibilních zařízeních s technologií Multi-Speaker Sound
- Snadné používání díky jednoduchému nastavení a praktickému nabíjecímu konektoru USB-C®, např. pro smartphony
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GPB 18V-1 Professional: Podrobnější informace
Vyplňte si pracovní prostor příjemnou atmosférou vaší oblíbené hudby. Náš Bluetooth® reproduktor Bosch GPB 18V-1 C Professional poskytuje vynikající zvuk přes rozhraní Bluetooth® nebo zvuk z více reproduktorů – Multi-Speaker Sound. Technologie zvuku z více reproduktorů – Multi-Speaker Sound – umožňuje sdílet a připojit streamovanou hudbu na více kompatibilních zařízeních přes rozhraní Bluetooth®. Kompaktní provedení a popruh na přenášení usnadňují přepravu a skladování reproduktoru pro vyšší míru flexibility. Tento Bluetooth reproduktor Bosch se snadno nastavuje a je vybaven praktickým nabíjecím konektorem USB-C® – např. pro smartphony – a opravdu se používá snadno.
Kompatibilita se systémem Bosch Professional 18V a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Reproduktor lze napájet napájecím zdrojem USB-C® s napájením (PD).
Objednací číslo Bosch
06014A7001
0 601 4A7 001
0.601.4A7.001
EAN
4053423356052
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorová rádia a reproduktory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423356052 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Příjem DAB+: | ne |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,7 kg |
| Typ Bluetooth®: | Bluetooth 5.4 |
| Indikátor stavu nabitia: | Nie |
| Externý napájací zdroj súčasťou balenia: | Nie |
| Max. nabíjací prúd USB: | 3 A |
| Multi-Speaker Sound: | Áno |
| Nominálny výstup na stredový reproduktor: | 11 W |
| Počet nabíjacích USB portov: | 1 |
| Počet reproduktorov: | 1 |
| Prehrávanie hudby prostredníctvom USB: | Nie |
| Ochranný rám: | Nie |
| Nabíjanie USB: | Áno |
| Subwoofer: | Nie |
| Bluetooth®: | Áno |
| Externý napájací zdroj so vstupom typu USB: | USB-C |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
