Bosch Akumulátorový objemový kompresor EasyInflate 18V-500, 1x aku
Kód: 0603947201
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor 2,0 Ah, Nabíječka, 3 vzduchové trysky, Hadice 50 cm, Textilní vak, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Max. průtok vzduchu 530 l/min pro rychlé nafukování vzduchových matraců, nafukovacích člunů a dětských bazénů
- Vypínač pro automatické nafukování a vypouštění vzduchu, 3 trysky a hadice délky 50 cm
- Lehký, kompaktní a snadno přenosný pro praktické použití doma i mimo domov
- Vypouštění vzduchu díky snadnému připojení k vypouštěcímu otvoru
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Lehké nafukování díky akumulátorovému objemovému kompresoru Bosch
Akumulátorový kompresor Bosch EasyInflate 18V-500 s maximálním průtokem vzduchu 530 l/min přináší novou úroveň rychlosti a komfortu při nafukování a vypouštění vzduchu z bazénových hraček, nafukovacích lodí, vzduchových matraců a jiných objemných předmětů. Hadice délky 50 cm a jednoduchý vypínač umožňují komfortní používání. Tento kompaktní kompresor se dodává se třemi tryskami pro ventily různých velikostí a úložnou taškou pro snadné přenášení k bazénu, jezeru nebo kempingu. Tento objemový kompresor patří do systému 18V POWER FOR ALL. Jeden akumulátor pro všechno nářadí 18V POWER FOR ALL.
Objednací číslo Bosch
0603947201
0 603 947 201
0.603.947.201
EAN
4053423241105
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kompresory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423241105 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Odporúčaný akumulátor: | >= 1,5 Ah |
| Max. tlak: | 0,03 bar = 0.5 psi =3 kPa |
| Max. výstupný objem: | 530 l/min |
| Dĺžka hadice: | 0,5 m |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,4 kg |
| Dĺžka: | 236 mm |
| Šírka: | 119 mm |
| Výška: | 195 mm |
18V produkty pro kemping a outdoor
Akumulátorový kompresor EasyInflate 18V-500
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
