Bosch Akumulátorový křovinořez GFR 18V-25 BH Professional, solo
Kód: 06008D1200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Dvojitý popruh na rameno F016L93064, Cívka pro nízké sekání F016800704, Súprava nože na křovinořez F016800663, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonný bezkartáčový motor podporuje vysoký výkon, delší dobu provozu a delší životnost
- Pohodlná práce díky vhodně vyvážené konstrukci a snadno nastavitelné ergonomické rukojeti
- Nepřerušované a stabilní řezání díky elektronické regulaci otáček, technologii Pro-Tap a Anti-Tangle
Bosch GFR 18V-25 BH Professional: Podrobnější informace
Bosch PRO GFR 18V-25 BH Professional je akumulátorový křovinořez s výkonným bezkartáčovým motorem třídy 600 W, který dosáhne maximální rychlosti až 5300 min-1 za méně než jednu sekundu. Výborně vyvážená konstrukce má cyklistickou rukojeť, která zvyšuje pohodlí obsluhy a zároveň snižuje únavu při práci – úhel rukojeti lze nastavit bez použití nářadí. Funkce kontroly přítomnosti zajistí, že nářadí zůstane mezi jednotlivými sekáními pod napětím, takže není nutné jej znovu odblokovat. Elektronická regulace otáček automaticky udržuje konstantní rychlost při měnícím se zatížení. Spoušť s variabilními otáčkami umožňuje přizpůsobit otáčky motoru aktuálním pracovním podmínkám, což optimalizuje dobu provozu a hladinu hlučnosti. Funkce Bosch Anti-Tangle zaručuje plynulejší vyžínání, zabraňuje zablokování dlouhou trávou nebo plevelem při obtočení kolem hřídele motoru. Velký průměr sekání – 25 cm při sekání kotoučem, 40 cm při sekání strunou – pomůže bez námahy zvládnout rozsáhlé práce. Přepínání mezi sekáním křovin a sekáním trávy je snadné díky snadno vyměnitelnému kotouči a cívce. Robustní cívka Pro-Tap zajišťuje nepřerušovaný postup sekání. Systém EasyWind umožní novou strunu naložit rychle bez nutnosti otevírání cívky. Díky nízké hladině hlučnosti je křovinořez vhodný pro práci v obytných oblastech i jiných oblastech citlivých na hluk.
Bosch GFR 18V-23 Professional je výkonný akumulátorový křovinořez do středně velkých až velkých zahrad a na lehké vyžínání silnější vegetace a hustého podrostu. Je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch profesionálního 18 V systému. Nářadí je kompatibilní se systémem AMPShare – akumulátorovou asociací více značek. Je vybaveno odolným hliníkovým krytem motoru, laserem řezaným kovovým nožem s průměrem sekání 23 cm a distančním obloukem, který chrání kmeny stromů. Dodává se s cívkou Pro-Tap s technologií EasyWind pro snadnější vyžínání. Umožňuje snadnou výměnu nože a cívky. Dodává se také s popruhem na rameno.
modré profesionální zahradní nářadí Bosch Professional - zahradní nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06008D1200
0 600 8D1 200
0.600.8D1.200
EAN
4053423662788
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strunové sekačky a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423662788 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Priemer lanka: | 2,4 mm |
| Odporúčaný akumulátor: | >= 4,0 Ah |
| Šírka rezu: | 25 cm |
| Systém kosenia: | 3-zubový list, Pro Tap |
| Druh IP ochrany: | IPX1 |
| Šírka záberu lanka: | 40 cm |
| Šírka záberu (nôž): | 25 cm |
| Typ hlavnej rukoväti: | Bicyklová rukoväť |
| Hrúbka píly/noža: | 1,8 mm |
| Priemer upínacieho otvoru: | 25,4 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 5 kg |
Bosch GFR 18V-25 BH Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
