Bosch Akumulátorové vrtací kladivo UniversalHammer 18V, 1x aku 4 Ah
Kód: 06039D6004
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor 4,0 Ah, Nabíječka, Hloubkový doraz, Přídavná rukojeť, Balení kufr na přenášení
Uživatelské výhody nářadí
- Kompaktní, praktická konstrukce nabízí pozoruhodný výkon nářadí typu 4 v 1
- Pneumatický příklepový mechanismus 2,0 J pro vrtání až do ∅ 16 mm a sekání do betonu
- Univerzální sklíčidlo SDS plus pro snadnou výměnu vrtáků a sekáčů bez námahy
- Ovládání vibrací a otáček zaručuje bezpečnější manipulaci a menší námahu
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Silné a všestranné nářadí Bosch UniversalHammer 18V pro vrtání a sekání
Toto výkonné akumulátorové vrtací kladivo Bosch přináší radost z vrtání díky kombinaci vysoké energie příklepu, snadné manipulace a flexibility. Pohání ho pneumatický příklepový mechanismus Bosch 2,0 J, který je ideální pro vrtání děr až do ∅ 16 mm do betonu s vrtákem SDS plus. Tato pozoruhodná síla rovněž umožňuje osekávání obkladů a sekání drážek na kabely. Kutilové ocení menší námahu při dlouhé práci díky nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům kladiva. A díky ovládání vibrací a otáček se nářadí méně otřásá a je stabilnější.
Objednací číslo Bosch
06039D6004
0 603 9D6 004
0.603.9D6.004
EAN
4053423233353
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423233353 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 4,0 Ah |
| Voľnobežné otáčky: | 0 – 2.000 ot/min |
| Energia príklepu (EPTA): | 2,0 J |
| Kladivový mechanizmus Bosch: | elektropneumatický |
| Priemer skrutiek do: | 6 mm |
| Max. priemer vrtu do betónu: | 16 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 13 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 25 mm |
| Hmotnosť: | 2,0 kg |
| Dĺžka: | 307 mm |
| Šírka: | 84 mm |
| Výška: | 208 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
