Bosch Aku vrtací kladivo SDS-max GBH 18V-45 C, solo
Kód: 0611913120
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Přídavná rukojeť 16070312E7, Balení kufr na přenášení 161543851A
Uživatelské výhody nářadí
- Svoboda práce a výkon na úrovni síťového nářadí díky technologii BITURBO Brushless
- Hmotnost nižší až o 700 g v porovnání s elektrickým nářadím díky vysoce optimalizované pohonné jednotce
- Technologie KickBack Control snižující nebezpečí náhlé reakce nářadí a funkce plynulého startu Soft Start EPC & ASC pro pohodlnou a přesnou práci
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- SDS-max: Optimální přenos síly na velká kladiva
- KickBack Control: Snižuje riziko náhlé reakce nářadí při zaseknutí díky automatickému vypnutí nářadí
- Vibration Control: Pohodlná práce díky nízkým vibracím po přidání gumového úchytu/pěnové výplně na rukojetích
- Soft Start: Funkce plynulého spuštění – při startu se dočasně sníží zatížení a kroutící moment motoru
- LED osvětlení
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GBH 18V-45 C Professional: Podrobnější informace
Vrtací kladivo Bosch GBH 18V-45 C Professional poskytuje svobodu s akumulátorem a výkon na úrovni síťového nářadí. Nový vysokovýkonný bezuhlíkový motor a nové akumulátory ProCORE18V poskytují energii příklepu 12,5 J a dostatečný výkon i na nejnáročnější práce s nářadím SDS max. Vysoce optimalizovaná pohonná jednotka současně vede k výraznému snížení hmotnosti GBH 18V-45 C; díky čemuž je nářadí lehčí než srovnatelné elektrické nářadí, a to i s nasazeným akumulátorem ProCORE18V 12.0Ah. Vrtací kladivo je vynikající pro vrtání a sekání do betonu, kamene a zdiva a je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional třídy 18 V. Maximální výkon s akumulátory ProCORE18V ≥ 8,0 Ah.
Objednávací číslo Bosch
0611913120
0 611 913 120
0.611.913.120
EAN
4059952513836
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952513836 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Frekvencia príklepu pri menovitých otáčkach - vŕtanie: | 0 – 2.760 min-1 |
| Intenzita jednotlivých príklepov: | 12,5 J |
| Menovité otáčky: | 0 – 305 min-1 |
| Max. výkon: | Porovnateľný s výkonom 1.500 W |
| Upínanie nástrojov: | SDS-max |
| Max. priemer vrtu do betónu s príklepovými vrtákmi: | 45 mm |
| Optimálny rozsah využitia do betónu s príklepovými vrtákmi: | 20 – 45 mm |
| Max. priemer vrtu do muriva dutou vŕtacou korunkou: | 125 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 8 kg |
| Dĺžka: | 545 mm |
| Výška: | 266 mm |
| Bluetooth®: | Bluetooth® 4.2 (Low Energy) |
| Interval signálu: | 8 s |
| Maximálny dosah signálu: | 30 m |
Bosch Professional: montáž klimatizácie
Prehľad Bosch Professional: Tipy a triky na vŕtanie betónu
Školenie s Bosch Professional: Komplexný sprievodca pre bezprašné pracovné riešenia
Výkonné riešenia na odsávanie prachu
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
