Bosch Akumulátorové tavné lepící pero Gluey Smoky Grey
Kód: 06032A2101
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2x dobíjecí baterie 1,2 V HR06 (AA), Kabel USB, USB nabíječka, 8x průhledná tavná lepicí tyčinka, 7x barevná tavná lepicí tyčinka, 5x třpytivá tavná lepicí tyčinka, Balení karton
Použivatelské výhody nářadí
- Nekonečné možnosti pro oživení kreativity
- Kompaktní a komfortní pro zážitek při lepení
- Ergonomický tvar pera padne komfortně do ruky
- Můžete rychle lepit, připojovat nebo opravovat různé druhy materiálů
- Bezkabelová volnost s ekologickými dobíjecími akumulátory velikosti AA
- Bez kabelu
- Automatické vypínání
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Stav LED
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Objevte jedinečné možnosti kreativního dopadu na personalizované projekty
Funkce a výhody Gluey
Rychlé zahřívání trvá jen jednu minutu
Funkce rychlého startu umožňuje rychle zahřát lepidlo za jednu minutu. Začněte rychle s prací prostřednictvím inovativního rychle se zahřívajícího PTC členu.
Vynikající úchop pro komfort a kontrolu
Pogumovaná zóna Softgrip nabízí vynikající úchop a cit pro spolehlivou a komfortní manipulaci s nářadím, užitečný prvek zejména v aplikacích vyžadujících rozsáhlý provoz nářadí.
Objednávací číslo Bosch
06032A2101
0 603 2A2 101
0.603.2A2.101
EAN
3165140908702
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lepicí pistole |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140908702 |
| Balení: | karton |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Napätie akumulátora: | 2x 1,2 V HR6 (AA) |
| Kapacita akumulátora: | 2,1 Ah |
| Farba náradia: | sivomodrá |
| Lepiaci výkon: | 2 g/min |
| Lepiaca tyčinka, priemer: | 7 mm |
| Lepiaca tyčinka, dĺžka max.: | 20 mm |
| Čas zahrievania: | 60 s |
| Teplota pri lepení: | 150 °C |
| Čas chodu: | Až 60 lepiacich tyčiniek |
| Hmotnosť: | 0,12 kg |
| Dĺžka: | 195 mm |
| Šírka: | 25 mm |
| Výška: | 29 mm |
Bosch Gluey: Akumulátorové lepicí pero
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
