Bosch Akumulátorové nůžky na závitové tyče GGC 18V-12 Professional, L-Boxx, solo
Kód: 06019M8001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Sleva 10 % s kódem BOSCH10 v košíku.
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Závitová oka M6 – M12 2608001200, Vložka do L-BOXX, Balení L-BOXX 162 1600A038TU
Uživatelské výhody nářadí
- Pohodlná práce díky řezání bez otřepů pro šroubování matic bez nutnosti opracování
- Ideální pro práce na různých místech a pro práci ve stoje díky ideálně vyvážené konstrukci
- Vysoká ochrana díky řezání bez jiskření zajištěnému nůžkovým mechanismem
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GGC 18V-12 Professional: Podrobnější informace
Vysoce výkonná řezačka Bosch GGC 18V-12 Professional na závitové tyče provádí řezy bez otřepů, není nutné žádné dodatečné opracování matic. Toto nářadí pohodlně řeže závitové tyče až do M12 do oceli a M10 do nerezové oceli a díky optimálně vyvážené konstrukci je ideální pro práce nad hlavou a práci ve stoje. Poskytuje také vysokou míru ochrany uživatele díky speciálnímu nůžkovému mechanismu, který zajišťuje řezání bez jiskření. Je vybaveno pracovním světlem, které zlepšuje viditelnost na linii řezu.
Bosch GGC 18V-12 Professional slouží k řezání závitových tyčí vyrobených z oceli a nerezové oceli.
Objednací číslo Bosch
06019M8001
0 601 9M8 001
0.601.9M8.001
EAN
4053423338119
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strihacie nožnice |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423338119 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Rezný výkon: Mäkká oceľ: | M6×1 , M8×1,25, M10×1,5, M12×1,75 |
| Rezný výkon: Nehrdzavejúca oceľ: | M6×1, M8×1,25, M10×1,5 |
| Rozmery (D × Š × V): | 221 × 133 × 272 mm |
| Hmotnosť: | 3,4 kg |
| Hladina akustického tlaku: | 83 dB(A) |
Bosch GGC 18V-12 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
