Bosch Akumulátorové stavební rádio GPB 18VH-6 SRC, solo
Kód: 06014A6200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Síťový kabel, Otvírák na lahve 1619PS0976, 2× baterie 1,5 V LR03 (AAA), Ochranná fólie na obrazovku, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Užívejte si vynikající zvuk DAB+, FM, Bluetooth®, AUX, jako i Multi-Speaker Sound
- Nabíjejte akumulátory třídy 12V a 18V, když je pracovní rádio připojeno k elektrické síti
- Kompatibilita s kufry L-BOXX usnadňuje přepravu rádia na jakékoli pracoviště
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Příjem digitálního rozhlasu DAB (Digital Audio Broadcasting) zaručuje bezchybný zvuk a širokou nabídku dostupných stanic. DAB+
- Bluetooth® Bezdrátová technologie přenosu zvuku mezi zařízeními na krátké vzdálenosti
- Multi-Speaker Sound umožňuje sdílet hudební streamy a připojit se k nim prostřednictvím funkce Bluetooth a užívat si jedinečný hudební zážitek na více kompatibilních zařízeních.
- Pomocný vstup audio rozhraní
- Externí zařízení lze nabíjet prostřednictvím rozhraní USB"
- GPB 18V-6 C lze spárovat s a použít jako druhý reproduktor rádia GPB 18VH-6 SRC
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GPB 18VH-6 SRC Professional: Podrobnější informace
Ozvěte si své pracoviště oblíbenou hudbou. Naše hybridní rádio GPB 18VH-6 SRC Professional nabízí špičkový křišťálově čistý zvuk z různých zdrojů: DAB+, FM, Bluetooth®, AUX, jako i Multi-Speaker Sound. Technologie zvuku z více reproduktorů Multi-Speaker Sound umožňuje sdílet a připojit streamovanou hudbu na více kompatibilních zařízeních prostřednictvím funkce Bluetooth®. Toto odolné rádio je vybaveno ochranným rámem a snadno se přenáší díky kompatibilitě s kufry L-BOXX – stačí upevnit rádio na jiný kufr L-BOXX a můžete vyrazit. Když je toto rádio připojeno k elektrické síti, můžete nabíjet akumulátory třídy 12 V a 18 V. GPB 18VH-6 SRC Professional je vybaveno rozhraním USB pro nabíjení chytrých telefonů. Také je vybaveno jednoduchým mechanismem uvolnění akumulátoru 18 V: stačí zatáhnout za páčku a dojde k uvolnění a vysunutí akumulátoru – není třeba mačkat červené tlačítko a složitě vyjímat akumulátor z jeho prostoru.
Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Kompatibilní také s Profesionálním 12 V systémem Bosch.
Objednávací číslo Bosch
06014A6200
0 601 4A6 200
0.601.4A6.200
EAN
4053423301526
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorová rádia a reproduktory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423301526 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V, 12 V |
| Příjem DAB+: | ano |
| Vstupné napätie(-tia) sieť: | 220 – 240 V |
| Frekvenčný rozsah rádia FM: | 87,5 – 108 MHz |
| Frekvenčný rozsah rádia DAB+: | 174,928 – 239,2 MHz |
| Pamäťové miesta FM: | 5 |
| Pamäťové miesta DAB+: | 5 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 8,2 kg |
| Typ Bluetooth®: | Bluetooth 5.4 |
| Otvárač na fľaše: | Áno |
| Indikátor stavu nabitia: | Áno |
| Externý napájací zdroj súčasťou balenia: | Nie |
| Druh IP ochrany: | IP54 |
| Kompatibilita s L-BOXX: | Áno |
| Max. nabíjací prúd v náradí: | 2 A |
| Integrovaná nabíjačka akumulátorov: | 12.0 V, 18.0 V |
| Multi-Speaker Sound: | Áno |
| Nominálny výstup na stredový reproduktor: | 24 W |
| Nominálny výstup subwoofera: | 40 W |
| Počet rozhraní USB/nabíjacích portov: | 1 |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Ochranný rám: | Áno |
| Nabíjanie USB: | Áno |
| Subwoofer: | Áno |
| Zdroj rádiového signálu: | DAB+, FM |
| Bluetooth®: | Áno |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
