Bosch Akumulátorové stavební rádio GPB 18V-3 SC Professional, solo
Kód: 06014A3300
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Užijte si skvělý zvuk z DAB+ rádia, rozhraní Bluetooth®, FM rádia i zvuk z více reproduktorů – Multi-Speaker Sound
- Rukojeť a háček pro vertikální a horizontální položení a pro snadné uložení i přepravu
- Sdílejte a propojujte streamovanou hudbu prostřednictvím funkce Bluetooth® na více kompatibilních zařízeních s technologií Multi-Speaker Sound
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch PRO GPB 18V-3 SC Professional: Podrobnější informace
Bosch PRO GPB18V-3SC zajistí dokonalou hudbu pro příjemný pracovní den. Funguje přes DAB+, Bluetooth®, FM a technologii Multi-Speaker Sound, která umožňuje sdílet a připojovat hudební streamy na více kompatibilních zařízeních přes Bluetooth®. Snadno se používá, poskytuje nabíjení přes USB-C® a je chráněno klasifikací IP 54, pokud jsou kryt akumulátoru a všechny přihrádky zavřené. Lze jej položit vertikálně i horizontálně, disponuje rukojetí a háčkem pro snadné přenášení a uložení.
Kompatibilita se systémem Bosch Professional 18V a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Rádio lze napájet USB-C® napájecím zdrojem s napájením (PD).
Objednávací číslo Bosch
06014A3300
0 601 4A3 300
0.601.4A3.300
EAN
4053423619737
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorová rádia a reproduktory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423619737 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Příjem DAB+: | ano |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Frekvenčný rozsah rádia FM: | 87,5 – 108 MHz |
| Frekvenčný rozsah rádia DAB+: | 174,928 – 239,2 MHz |
| Pamäťové miesta FM: | 4 |
| Pamäťové miesta DAB+: | 4 |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,1 kg |
| Typ Bluetooth®: | Bluetooth 5.4 |
| Indikátor stavu nabitia: | Áno |
| Externý napájací zdroj súčasťou balenia: | Nie |
| Hák: | Áno |
| Druh IP ochrany: | IP54 |
| Max. nabíjací prúd USB: | 1,5 A |
| Multi-Speaker Sound: | Áno |
| Nominálny výstup na stredový reproduktor: | 10 W |
| Počet nabíjacích USB portov: | 1 |
| Počet reproduktorov: | 2 |
| Prehrávanie hudby prostredníctvom USB: | Nie |
| Nabíjanie USB: | Áno |
| Subwoofer: | Nie |
| Zdroj rádiového signálu: | FM, DAB+ |
| Bluetooth®: | Áno |
| Externý napájací zdroj so vstupom typu USB: | USB-C |
Bosch GPB 18V-3 SC Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
