Bosch Akumulátorové stavební rádio GPB 18V-2 C, solo
Kód: 06014A3000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky (napájení i ze sítě na 230 V), AUX kabel, Lithiová baterie CR 2032 3 V, DC-in napájecí síťový adaptér 1619PB4880, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Flexibilita pro příjemnou práci: vstupy Bluetooth, FM a AUX
- Umožňuje intuitivní ovládání a rychlé nastavení v kombinaci s rukojetí a háčkem pro vertikální a horizontální umístění
- Jedinečný stereo zvuk díky možnosti propojení dvou rádií jedním chytrým telefonem
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Osvětlený displej a osvětlené ovládací prvky pro optimální ovládání
- Bluetooth®
- Ochrana proti prachu a stříkající vodě IP54
- USB nabíječka pro rychlé nabíjení až do 2,1 A
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GPB 18V-2 C Professional: Podrobnější informace
Rádio Bosch GPB 18V-2 C Professional nabízí flexibilní a přenosné přehrávání rádia a Bluetooth. Toto zařízení nabízí vynikající zvukovou kulisu pro celodenní práci díky extrémní flexibilitě, která umožňuje využití vstupů Bluetooth, FM a AUX. Lze jej napájet akumulátory třídy 18 V nebo ze sítě a poskytuje intuitivní ovládání, rychlé nastavení, nabíjení prostřednictvím USB a stupeň krytí IP 54. Lze jej umístit vertikálně i horizontálně, disponuje rukojetí a háčkem pro snadné přenášení a uložení, jakož i kompaktními rozměry. Díky možnosti propojení dvou rádií z jednoho chytrého telefonu si mohou uživatelé užívat jedinečný stereo zvuk. Toto rádio bylo navrženo pro příjem rozhlasového signálu a přehrávání hudby z chytrých telefonů. Je kompatibilní se všemi akumulátory Bosch Professional třídy 18 V.
Objednací číslo Bosch
06014A3000
0 601 4A3 000
0.601.4A3.000
EAN
4059952507811
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorová rádia a reproduktory |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952507811 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Příjem DAB+: | ne |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Menovitý výkon zosilňovača: | 2x 7,5 W |
| Funkcia: | Bluetooth, UKW, AUX |
| Rozhrania (vstup): | Bluetooth, audio, stereo (jack 3,5 mm), USB |
| Rozsah príjmu VKV: | 87,5 - 108 MHz |
| Reproduktory: | 2 |
| Záložné batérie: | CR 2032 lítiová batéria 3 V |
| Hmotnosť: | 2,8 kg |
| Stupeň ochrany: | IP 54 |
| Funkcia nabíjačky akumulátorov: | nie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
