Bosch Akumulátorové rotační nářadí GRO 12V-35, solo
Kód: 06019C5000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Box na příslušenství 1619P11502, Klíč 2610930692, Nástavec krytu 1619P11344, Řezací kotouč 2615110426, Upínací kleština 1619P11363, Upínací trn 2610927731, 1/2 vložka pro L-BOXX, nářadí, Balení karton
Použivatelské výhody nářadí
- Výkonný motor s vysokými otáčkami (až 35 000 min-1) pro rychlý postup v práci
- Různé možnosti profesionálního použití jako řezání, broušení, frézování, leštění a vrtání zvláště na těžko přístupných místech
- Komfortní práce díky kompaktnímu tvaru, ergonomickému designu a integrovanému LED osvětlení
- Elektronická ochrana článků (Bosch Electronic Cell Protection – ECP): chrání akumulátor před přetížením, přehřátím a nadměrným vybitím
- Integrované osvětlení LED pro osvětlení pracovní oblasti i na tmavých místech
- Praktický indikátor stavu nabití baterie se třemi LED diodami
- Předvolba otáček pro perfektní nastavení pro nejrůznější příslušenství a materiály
- Systémové komponenty L-BOXX Special
- Systémové komponenty Li-Ion Special
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GRO 12V-35 Professional: Podrobnější informace
Bosch GRO 12V-35 je mimořádně všestranné a ideální nářadí pro práce jako řezání, rozbrušování, frézování, broušení, leštění a vrtání dokonce i na omezených površích. Je kompaktní, výborně vyvážené, s vysoce ergonomickou konstrukcí a vyměnitelným krytem pouzdra, aby byla zaručena výborná a přesná manipulace. Díky optimalizované pozici spínače (regulátor rychlosti a aretace vřetena) a osvětlení LED poskytujícímu lepší viditelnost na tmavých místech umožňuje uživatelům praktické používání.
Objednávací číslo Bosch
06019C5000
0 601 9C5 000
0.601.9C5.000
EAN
3165140708999
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové rotačné náradie |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140708999 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 5.000 – 35.000 min-1 |
| Oscilačný uhol vľavo a vpravo: | 1,4 ° |
| Hmotnosť s akumulátorom: | 0,6 kg |
| Priemer upínacej klieštiny: | 3,2 mm |
| Max. vonkajší priemer – Rezací kotúč: | 38 mm |
| Max. vonkajší priemer – Brúsne teleso: | 22,5 mm |
| Max. vonkajší priemer – Drôtená kefa: | 20 mm |
| Max. vonkajší priemer – Brúsny kotúč: | 20 mm |
| Max. vonkajší priemer – Vrták: | 3,2 mm |
| Max. dĺžka upínacej stopky: | 35 mm |
Akumulátorové multifunkčné rotačné náradie Bosch GRO 12V-35 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
