Bosch Akumulátorové pneumatické vrtací kladivo Uneo, 1x aku
Kód: 060398400D
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 Li-Ion akumulátor 2,0 Ah, Kompaktní nabíječka, Rychloupínací sklíčidlo, Vrták do betonu 6 mm, Vrták do betonu 8 mm, Univerzální vrták 5 mm, Univerzální vrták 6 mm, 4 dlouhé bity, Balení kufr z plastu
Uživatelské výhody nářadí
- Všestranné nářadí 3 v 1 díky 2stupňové převodovce: První stupeň poskytuje vyšší krouticí moment a lepší kontrolu šroubování; druhý stupeň poskytuje vyšší rychlost pro příklepové vrtání / vrtání
- Snadné příklepové vrtání i do nejtvrdších materiálů, jako jsou beton nebo zdivo, díky výkonnému pneumatickému příklepovému mechanismu
- Intuitivní ovládání a snadná výměna příslušenství jen za 3 sekundy díky systému Bosch SDS quick
- Dodává se s adaptérem pro doplňkové používání standardních vrtáků s válcovou stopkou
- Jedno z nejmenších akumulátorových příklepových vrtaček na světě: pohodlná práce díky mimořádně praktické velikosti a nízké hmotnosti jen 1,2 kg
- Patří do systému napájení Power for ALL 12V – jeden akumulátor pro všechna nářadí pro dům i zahradu. Vybaveno čipem Syneon Chip pro delší výdrž na baterie
- Vypnutí příklepu pro vrtání do kovu a dřeva nebo šroubování
- Řízení otáček Bosch Electronic: zrychlování od 0 – max. pomocí tlačítkového spínače
- Lithium-iontová technologie
- Pneumatický příklepový mechanismus
- Elektronická ochrana článků Bosch (Electronic Cell Protection, ECP)
- Upínání vrtáku SDS quick
- Použití: šroubování / vrtání / vrtání s příklepem
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
- Regulační elektronika Bosch
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Multitalentované akumulátorové nářadí 3 v 1 Bosch Uneo pro každou práci v každém materiálu
Univerzální akumulátorové příklepové kladivo Bosch Uneo je navrženo pro vrtání, vrtání s příklepem a šroubování do betonu, zdiva, kovu, dřeva a obkladů. Pneumatický příklepový mechanismus Bosch a výkonný motor umožňují snadné a rychlé vrtání do 10 mm do betonu. Je vybaveno sklíčidlem systému SDS quick pro intuitivní ovládání a rychlou výměnu všech 1/4" šestihranných a SDS vrtáků během 3 sekund. Dvourychlostní převodovka umožňuje volit mezi vysokým krouticím momentem nebo otáčkami pro dosažení vynikajícího výkonu v jakékoli aplikaci nebo materiálu. Výkonné, kompaktní pro práci ve stísněných prostorech a lehké, vážící jen 1,2 kg, je jedinečné nářadí pro jakoukoli práci. Toto nářadí patří do systému 12V POWER FOR ALL. Jeden akumulátor pro všechna nářadí 12V POWER FOR ALL.
Objednací číslo Bosch
060398400D
0 603 984 00D
0.603.984.00D
EAN
3165140877558
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové kladivá |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140877558 |
| Balení: | přenášecí kufr |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 2,0 Ah |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň / 2. stupeň): | 0 – 280 / 900 min-1 |
| Max. krútiaci moment, mäkký/tuhý skrutkový spoj: | 14 / 30 Nm |
| Frekvencia príklepu: | 0 – 4.800 min-1 |
| Energia príklepu (EPTA): | 0,5 J |
| Kladivový mechanizmus Bosch: | elektropneumatický |
| Hmotnosť: | 1,2 kg |
| Max. počet otvorov na jedno nabitie akumulátora - betón: | 38 |
| Max. počet otvorov na jedno nabitie akumulátora - mäkké drevo: | 90 |
| Max. počet skrutiek na jedno nabitie akumulátora: | 110 |
| Max. priemer vrtu do betónu: | 10 mm |
| Max. priemer vrtu do ocele: | 8 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva: | 10 mm |
| Max. priemer vrtu do dreva s plochým frézovacím vrtákom: | 20 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
