Bosch Akumulátorová tavná lepicí pistole PKP 3,6 LI
Kód: 0603264620
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Integrovaná 1,5 Ah baterie, nabíječka Micro USB 2609120420, 4x tavná tyčinka UltraPower, kartonové balení
Uživatelské výhody nářadí
- Jedno nabití baterie vystačí na 6 lepicích tyčinek (30 minut)
- Připraveno k lepení již za 15 sekund
- Čistá práce díky automatickému zpětnému vtahování lepidla
- Nabíjení micro USB nabíječkou Bosch
- Vždy připraveno díky lithium-iontové technologii – bez paměťového efektu, bez samovybíjení
- S indikátorem ohřevu a stavu baterie
- Bezpečné použití díky ochraně proti teplu
- Energeticky úsporné díky Auto-Off – automatickému vypínání po 5 minutách nečinnosti
- Vynikající manipulace díky kompaktní konstrukci
- Okamžité držení již po několika sekundách
- Lithium-iontová technologie
- Bez kabelu
- Automatické vypnutí
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Perfektní pro bezkabelový komfort v mnoha projektech s mobilitou díky baterii
Díky kompaktnímu designu je tato akumulátorová tavná lepicí pistole Bosch mimořádně dobře ovladatelná. Technologie lithium-iontové baterie nemá paměťový efekt a samovolné vybíjení, takže baterie neztrácí náboj během skladování. Velmi krátká doba zahřívání v trvání 15 sekund umožňuje rychlé zahájení prací, bez čekání. PKP 3,6 LI můžete lepit téměř všechny materiály, jako je papír, karton, textilie, kůže, plast, dřevo, kov, korek nebo kámen. S ní budou drobné opravy a dekorační práce hračka.
Objednací číslo Bosch
0603264620
0 603 264 620
0.603.264.620
EAN
3165140696722
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lepicí pistole |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140696722 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Lepiaca tyčinka, priemer: | 7 mm |
| Lepiaca tyčinka, dĺžka min.: | 150 mm |
| Čas zahrievania: | 15 s |
| Teplota pri lepení: | 170 °C |
| Hmotnosť: | 0,255 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Lepiaca pištol PKP 3,6 LI a PKP 18 E
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
