Bosch Akumulátorová tavná lepicí pistole GluePen
Kód: 06032A2020
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Integrovaný 1,5 Ah akumulátor, Mikro USB nabíjačka 2609120420, 4x tavné lepidlo UltraPower, Balenie kartón
Používateľské výhody náradia
- Rýchla a šikovná lepiaca pištoľ - neupcháva sa a nevysychá
- Krátka doba zahrievania
- Pripravená na lepenie iba 15 sekúnd po štarte
- Na jedno nabitie akumulátora zvládne 6 lepiacich tyčiniek (30 minút)
- Hodí sa dobre a pohodlne do ruky vďaka svojej ergonomike v tvare pera
- Nabíjanie cez Bosch Micro USB nabíjačku
- Čistá práca vďaka automatickému spätnému pohybu lepidla
- Dobré nanášanie lepidla aj na nerovnom povrchu
- Lepidlo Bosch má takmer neobmedzenú skladovateľnosť
- Energeticky úsporná vďaka funkcii "Auto-Off" - automatické vypnutie po 10 minútach
- Technológia Li-Ion
- Bez sieťovej šnúry
- Automatické vypínanie
- Softgrip - mäkká rukoväť
zelené hobby náradie Bosch DIY - náradie pre domácich majstrov
Práca s náradím
Lepí všetko, kdekoľvek, rýchlo a ľahko, lepidlom, ktoré sa nikdy nezanesie alebo nevyschne
Akumulátorové lepiace pero Bosch GluePen predstavuje jedinečné riešenie na rýchle a komfortné teplé lepenie. Len s jedným nabitím akumulátora možno roztaviť až šesť lepiacich tyčiniek, čo zabezpečí neprerušovanú prácu na projekte. Krátky čas zahrievania v trvaní len 15 sekúnd umožňuje rýchle zahájenie projektu, s minimálnym čakaním. Lepiace pero sa komfortne používa vďaka ergonomickému tvaru, ktorý je perfektne vhodný na držanie aj dlhý čas. S lepiacim perom GluePen môžete lepiť takmer všetky materiály, ako papier, kartón, textílie, koža a korok. Aj drevo, kovy, plasty a dokonca aj kameň môžete upevniť precízne.
Objednávacie číslo Bosch
06032A2020
0 603 2A2 020
0.603.2A2.020
EAN
3165140705868
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lepicí pistole |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140705868 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 3,6 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 1,5 Ah |
| Lepiaca tyčinka, priemer: | 7 mm |
| Lepiaca tyčinka, dĺžka min.: | 150 mm |
| Čas zahrievania: | 15 s |
| Teplota pri lepení: | 170 °C |
| Hmotnosť: | 0,142 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Vyrob si stylovou lampu
Vyrob si zrcadlo
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
