Bosch Akumulátorová tavná lepicí pistole AdvancedGlue 18V, solo
Kód: 0603264800
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
4 tavné lepicí tyčinky UltraPower, kartonové balení
Uživatelské výhody nářadí
- Pevný lepený spoj díky trvale vysoké teplotě lepení
- Nářadí zahřáté a připravené k lepení za 90 sekund
- Vysoká lepicí kapacita 20 g za minutu
- Režim dvou teplot umožňuje vyšší všestrannost díky nastavení vysoké a nízké teploty
- POWER FOR ALL: jedna baterie a jedna nabíječka pro celý systém nářadí Home & Garden
- Automatické vypnutí
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Výkonná akumulátorová lepicí pistole Bosch pro kutily, na opravy v domácnosti a kreativní projekty
Bosch AdvancedGlue 18V je výkonná akumulátorová lepicí pistole odpovídající výkonu elektrického nářadí a je kompatibilní se systémem baterií Bosch 18 V. Pistole je zahřátá a připravená k použití již za 90 sekund. Umožňuje optimální lepení pro vynikající spoje, jakož i dostatečný čas na opravu díky technologii konstantně vysoké teploty Bosch. Režim dvou teplot: 200 °C pro maximální přilnavost pro kutily nebo při opravách; nastavení 130 °C je ideální pro materiály citlivé na teplo. Toto inteligentní nářadí šetří energii díky automatickému vypínání, pokud není zaznamenána aktivita.
Objednací číslo Bosch
0603264800
0 603 264 800
0.603.264.800
EAN
4059952558172
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lepicí pistole |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952558172 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Odporúčaný akumulátor: | >= 2,5 Ah |
| Lepiaci výkon: | 20 g/min |
| Lepiaca tyčinka, Ø: | 11 mm |
| Lepiaca tyčinka, dĺžka min.: | 45 mm |
| Lepiaca tyčinka, dĺžka max.: | 300 mm |
| Čas zahrievania: | 90 s |
| Teplota pri lepení: | 200 °C |
| Čas chodu: | Až 10 lepiacich tyčiniek |
| Typ dýzy: | Extra dlhá dýza |
| Duálna teplota: | 200,00 °C |
| Hmotnosť: | 0,70 kg |
| Dĺžka: | 194 mm |
| Šírka: | 56 mm |
| Výška: | 184 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
