Bosch Akumulátorová strunová sekačka GRT 18V-40 Professional, solo
Kód: 06008D0200
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Cívka s lankem, Ramenní popruh, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonný bezkartáčový motor podporuje vysoký výkon, delší dobu provozu a delší životnost
- Komfortní práce díky dobře vyvážené konstrukci, rukojeti s dvěma funkcemi a přídavné rukojeti ve tvaru D s rozsahem 360°
- Nepřerušované, stabilní řezání díky elektronické regulaci otáček a technologii Anti-Tangle
Bosch GRT 18V-40 Professional: Podrobnější informace
Bosch GRT 18V-40 Professional je akumulátorový vyžínač s výkonným bezkartáčovým motorem třídy 600 W, který dosáhne maximální rychlosti 5300 min-1 za méně než jednu sekundu. Dobře vyvážená konstrukce a rukojeť ve tvaru D nastavitelná v rozsahu 360° pomáhají snižovat námahu a únavu při práci. Rukojeť s dvěma funkcemi umožňuje plynulou změnu z vyžínání na úpravu okrajů trávníku. Elektronická regulace otáček automaticky udržuje konstantní rychlost při měnícím se zatížení. Spoušť s variabilními otáčkami umožňuje přizpůsobení otáček motoru aktuálním pracovním podmínkám, což optimalizuje dobu provozu a hladinu hluku. Funkce Bosch Anti-Tangle zaručuje plynulejší vyžínání, zabraňuje zablokování dlouhou trávou nebo plevelem při obtočení kolem hřídele motoru. Průměr vyžínání 40 cm pomáhá rychle zvládnout rozsáhlou práci a odolná cívka Pro-Tap umožňuje rychlé vyžínání. Cívka EasyWind umožňuje rychlé navinutí lanka bez nutnosti otevírání cívky. Integrovaný chránič rostlin poskytuje úhlednou úpravu okrajů trávníku a u zdí díky bezpečné ochraně kmenů stromů a rostlin před rotujícím lankem. Díky nízké hlučnosti je strunová sekačka Bosch GRT 18V-40 Professional vhodná i pro práci v obytných zónách a jiných oblastech citlivých na hluk.Bosch GRT 18V-40 Professional je ideálním řešením pro vyžínání větších ploch trávy a plevele. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Disponuje odolným hliníkovým krytem motoru a praktickým řešením pro skladování, dodává se s ramenním popruhem.
modré profesionální zahradní nářadí Bosch Professional - zahradní nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06008D0200
0 600 8D0 200
0.600.8D0.200
EAN
4059952685809
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Strunové sekačky a křovinořezy |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952685809 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Min. kapacita akumulátora: | 4,0 Ah |
| Voľnobežné otáčky: | 3.300 - 5.300 min-1 |
| Systém kosenia: | Pro-Tap |
| Šírka záberu - lanko: | 40 cm |
| Hrúbka lanka: | 2,4 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 4,6 kg |
| Dĺžka: | 1922 mm |
| Šírka: | 410 mm |
| Výška: | 310 mm |
Bosch GRT 18V-40 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
