Bosch Akumulátorová stříkací pistole EasySpray 18V-100, solo
Kód: 0603208000
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Ramenní popruh, Čisticí kartáč, Kartonové balení
Uživatelské výhody nářadí
- Lehká a ergonomická konstrukce díky oddělené stříkací a tlakové jednotce
- Praktické ovládání množství barvy EasySelect
- Ramenní popruh pro stříkání bez námahy
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
- Elektronická AirControl
- Materiály: lak, barva
- Povrchy: dřevo, kov
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro kutily
Práce s nářadím
Stříkání a lakování v domácnosti s jedním z nejlehčích stříkacích systémů Bosch
Rychlé dosažení hladkého povrchu díky akumulátorovému stříkacímu systému Bosch EasySpray 18V-100. Rychlé malování a lakování díky nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům stříkacího systému a výkonnému dobíjecímu akumulátoru POWER FOR ALL 18 V. Vynikající výsledky na nepravidelných površích nebo ve stísněných prostorech lze dosáhnout díky nářadí EasySpray 18V-100 a rovnoměrnému nástřiku 1 m²/minutu. Další přednosti, jako např. stručný návod a nádoba na barvu o objemu 800 ml, zaručují, že práce kutilů bude rychlejší, čistší a zábavnější. Toto nářadí patří do aliance POWER FOR ALL ALLIANCE. Jeden akumulátor lze používat s množstvím nářadí různých značek.
Objednací číslo Bosch
0603208000
0 603 208 000
0.603.208.000
EAN
4053423227871
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rozprašovače |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423227871 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Technológia striekania: | HVLP |
| Prietok: | 0 – 100 ml/min |
| Nanášanie farby: | 1 m2 za 1 min |
| Objem nádobky: | 800 ml |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,8 kg |
| Dĺžka hadice: | 1,3 m |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
