Bosch Akumulátorová sponkovačka UniversalTacker 18V-14, solo
Kód: 06032A7000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1000 sponek typ 53 délka 10 mm 2609255821, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonné sponkování a přibíjení do tvrdého a měkkého dřeva
- Nastavitelná síla úderu od nízkého po vysoký výkon
- Kontaktní aktivace pro sekvenční sponkování a rychlé upevňování
- Systém stlačení a uvolnění pro kontrolované a bezpečné používání
- Praktický indikátor naplnění sponek
- Technologie Syneon zaručuje optimální výkon a maximální dobu provozu
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Ergonomický komfort, výkon a flexibilita s Bosch Universal Tacker 18V-14 při rozmanitém upevňování a přibíjení
Bosch UniversalTacker 18V-14 je akumulátorová přibíječka a sponkovačka, která přináší novou úroveň komfortu a všestrannosti při upevňování v domácnosti. Toto ergonomické nářadí navržené pro snadné sponkování a přibíjení zvládá výkonné sponkování a přibíjení do měkkého a tvrdého dřeva. Při práci s různými materiály a délkami sponek lze sílu úderu upravit na optimální hodnotu otáčením kolečka síly úderu. Systém stlačení a uvolnění zaručuje optimální kontrolu při práci eliminací samovolného spuštění. Při rychlých upevňovacích pracích, např. výstelce zvýšených zahradních záhonů, lze aktivovat funkci kontaktní aktivace, která dosahuje až 30 úderů za minutu. A díky praktickému indikátoru naplnění lze snadno zkontrolovat množství sponek a snadno doplnit sponkovačku. Zabudovaná technologie Bosch Syneon poskytuje optimální výkon a maximální dobu provozu. Toto nářadí patří do systému 18V POWER FOR ALL. Jeden akumulátor pro všechno nářadí 18V POWER FOR ALL.
Objednací číslo Bosch
06032A7000
0 603 2A7 000
0.603.2A7.000
EAN
4059952610559
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponkovačky, hřebíkovačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952610559 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Počet úderov: | 30 min-1 |
| 11,4 mm sponky: | 6 – 14 mm |
| Klince: | 14 – 14 mm |
| Systém Push + Release: | áno |
| Typ spinky: | 53 |
| Typ klinca: | 48 |
| Hmotnosť: | 1,3 kg |
| Dĺžka: | 215 mm |
| Šírka: | 56 mm |
| Výška: | 210 mm |
Akumulátorová sponkovačka UniversalTacker 18V-14
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
