Bosch Akumulátorová sponkovačka PTK 3,6 LI
Kód: 0603968220
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1000 sponek typ 53 délka 8 mm 2609255820, Nabíječka, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Indikátor stavu nabití: žádné nečekané přerušení napájení nebo zdržení pro nabíjení
- Snadno ovladatelný systém Push + Release nabízí kontrolu a zabraňuje samovolnému spuštění
- Praktický indikátor stavu naplnění jasně ukazuje, kdy je třeba doplnit sponky
- Ideální pro upevnění látek, kartonů a lepenky na povrchy z měkkého dřeva
- Integrovaný 3,6 V lithium-iontový akumulátor pro dlouhou výdrž
- Snadná obsluha pro bezpečnou, kontrolovanou práci: Snadno ovladatelný systém Push + Release nabízí kontrolované sponkování a zabraňuje samovolnému spuštění. Dvoustupňový systém umožňuje sponkovat pouze tehdy, když je sponkovací hrot přitlačen na obrobek, což přináší vyšší bezpečnost a optimální výsledky
- Nikdy vám neočekávaně nedojdou sponky: Zásobník sponek, plněný zespodu, má praktické okénko, ve kterém se zobrazuje zbývající množství sponek. Řekněte sbohem neočekávaným přerušením středních projektů, když se náhle vyprázdní zásobník
- Vynikající úchop pro komfort a kontrolu: Pogumovaná zóna Softgrip nabízí vynikající úchop a cit pro spolehlivou a komfortní manipulaci s nářadím, užitečný prvek zejména v aplikacích vyžadujících rozsáhlý provoz nářadí
- Aplikace: Upevňuje látku, fólii, karton nebo kůži na dřevo, Ideální pro dekorativní čalounické projekty, Bez námahy realizujte umělecké a řemeslné projekty, Dekorujte, aby se vaše událost ještě více vryla do paměti, Pro napínání plátna a jiných uměleckých děl, Rychle upevněte značky nebo plakáty pro speciální příležitosti
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Lehká, kompaktní a snadno použitelná Bosch PTK 3,6 LI, s dlouhou výdrží akumulátoru
Tato lehká, akumulátorová sponkovačka Bosch s lithium-iontovou technologií je ideální pro použití uvnitř i venku. Indikátor stavu nabití brání zpožděním kvůli nabíjení. Systém Push + Release sponkovačky Bosch PTK 3,6 LI umožňuje kontrolovanou práci jednoduchým stisknutím sponkovací hlavy a stisknutím spínače, což brání riziku samovolného spuštění. Díky indikátoru stavu naplnění pohodlně zpozorujete, kdy je třeba sponkovačku naplnit. Sponkovačka Bosch PTK 3,6 LI je vybavena integrovaným 3,6 V lithium-iontovým akumulátorem a je ideální pro připevňování různých materiálů včetně látek, lepenky, kartonů na povrchy z měkkého dřeva.
Objednací číslo Bosch
0603968220
0 603 968 220
0.603.968.220
EAN
4059952566610
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponkovačky, hřebíkovačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952566610 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | vestavěný 3,6 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Kapacita akumulátora: | 1,5 Ah |
| Počet úderov: | 30 min-1 |
| Hmotnosť: | 0,7 kg |
| Šírka sponiek: | 11,4 mm |
| Dĺžka sponiek: | 4 – 10 mm |
| Dĺžka: | 146 mm |
| Šírka: | 50 mm |
| Výška: | 156 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
