Bosch Akumulátorová sponkovačka do dřeva GTH 18V-38 M, karton, solo
Kód: 0601482500
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Svoboda akumulátorového napájení a výkon pneumatické sponkovačky – bez kompresoru, plynových bombiček nebo šňůr
- Aktivace a ovládání nářadí jednou rukou díky vypínači aktivovanému palcem
- Nářadí ohleduplné k zápěstí a plicím díky velmi nízkému odrazu a bezplynovému provozu
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Délka sponek 10 - 38 mm, šířka 5,8 mm: rozměry sponek, které lze používat ve sponkovačce
- Uživatel si může vybrat mezi režimem aktivace po jednom a režimem kontaktní aktivace (nárazem)
- Palcem aktivovaný vypínač pro efektivní ovládání jednou rukou
- Ohleduplné k zápěstí uživatele díky velmi nízkému přetáčení
- Informuje uživatele, že v případě prázdného zásobníku na sponky se sponkovačka nespouští naprázdno, a tím předchází poškození nářadí a obrobku
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GTH 18V-38 M Professional: Podrobnější informace
Profesionální řemeslníci potřebují efektivní sponkování bez nadměrné námahy ruky a ramene. Výkonné bezuhlíkové nářadí GTH 18V-38 M Professional jsme navrhli s velmi nízkým odrazem, takže je ohleduplné k zápěstí uživatele. Také jsme zajistili, aby bylo možné tuto sponkovačku zapnout a ovládat pouze jednou rukou. GTH 18V-38 M Professional poskytuje plný výkon pneumatického nářadí, avšak bez kompresoru, plynových bombiček nebo kabelů.
Ideální nářadí pro montáž stropních a podlahových prvků s perem a drážkou (tzv. skryté sponkování), montáž zadních panelů nábytku, čalounické práce, montáž drátěných pletiv nebo plotů z tenkých lamel, montáž latkových pergol nebo upevňování akustických materiálů. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare.
Objednací číslo Bosch
0601482500
0 601 482 500
0.601.482.500
EAN
4053423252620
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponkovačky, hřebíkovačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423252620 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Typ klinca/sponky: | Sponka s úzkou korunkou |
| Uhol zásobníka: | 0 ° |
| Dĺžka sponky: | 10 – 38 mm |
| Šírka sponky: | 5,8 mm |
| Priemer: | 1,2 mm |
| Systém spúšťania: | Plná sekvenčná aktivácia + kontaktná aktivácia s automatickou reverziou |
| Kapacita zásobníka: | 110 ks |
| Výška: | 276 mm |
| Šírka: | 95 mm |
| Dĺžka s chráničom obrobkov: | 329 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,05 kg |
| BITURBO: | Nie |
Bosch GTH 18V-38 M Professional
Bosch GTH 18V-38 M Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
