Bosch Akumulátorová sponkovačka do dřeva GTH 18V-14 Professional, karton, solo
Kód: 0601482800
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátora a nabíjačky, 1× háčik na opasok 2609111584, Balenie kartón
Používateľské výhody náradia
- Rýchly postup prác vďaka 18 V bezuhlíkovému motoru Bosch
- Minimalizuje únavu vďaka systému protizávažia, ktorý znižuje spätný ráz
- Precízna práca vďaka spoľahlivému nastaveniu hĺbky
- Udržuje konzistentnú vzdialenosť od obrobku s veľkou rovnobežnou kontaktnou plochou
- Udržuje pracovný priestor dobre osvetlený pomocou LED svetla
modré profesionálne náradie Bosch Professional - náradie pre profesionálov
Práca s náradím
Bosch GTH 18V-14 Professional: Podrobnejšie informácie
Sponkovačka na drevo Bosch GTH 18V-14 Professional zaisťuje rýchly postup prác vďaka 18V bezuhlíkovému motoru Bosch. S touto sponkovačkou Bosch je práca menej únavná vďaka systému protizávažia, ktorý znižuje spätný ráz. Vďaka konzistentnému nastaveniu hĺbky sa môžete spoľahnúť na dôkladné zahĺbenie sponiek bez roztrhnutia izolačného materiálu. Udržiavanie konzistentnej vzdialenosti od obrobku je jednoduché vďaka veľkej rovnobežnej kontaktnej ploche a LED svetlu, ktoré osvetľuje pracovnú oblasť.
Bosch GTH 18V-14 Professional je určený na inštaláciu izolačných dosiek, parozábran a plášťov budov, asfaltovej lepenky, textílií, kože a kobercov. Sponkovačka na drevo Bosch GTH 18V-14 Professional pracuje so 6 – 14 mm sponkami. Má kontaktnú spúšť na sekvenčnú aj kontaktnú aktiváciu a disponuje háčikom na opasok.
Objednávacie číslo Bosch
0601482800
0 601 482 800
0.601.482.800
EAN
4053423358131
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponkovačky, hřebíkovačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423358131 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Dĺžka sponky: | 6 – 14 mm |
| Hrúbka sponky: | 1,25 mm |
| Typ klinca/sponky: | Spona z plochého drôtu Bosch Typ 57 |
| Uhol zásobníka: | 0 ° |
| Šírka chrbta sponky: | 10,6 mm |
| Kapacita zásobníka: | 100 ks |
| Systém spúšťania: | Jednotlivá sekvenčná aktivácia + kontaktná aktivácia s automatickou reverziou |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,8 kg |
| Rozmery (dĺžka × šírka × výška): | 247 x 81 x 223 mm |
Bosch GTH 18V-14 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
