Bosch Akumulátorová sekačka na trávu ROTAK18V-34, solo
Kód: 06008B9N01
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, box na zachytávání trávy, mulčovač, nůž
Uživatelské výhody nářadí
- Bezuhlíkový motor pro vysoký výkon a delší životnost
- Skládací rukojeť a vertikální uskladnění pro úsporu místa
- 5-stupňové centrální nastavení výšky sečení (25 – 65 mm)
- 35 l textilní koš na trávu s indikátorem upozorňujícím na naplnění
- Mulčovací nástavec pro přirozené hnojení trávníku posekanou trávou
- Technologie Syneon zajistí optimální dobu chodu a životnost nářadí
- POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 akumulátor, 10+ značek, 150+ produktů
- Řada nářadí Universal: zaměřená na funkčnost a výkon pro širší okruh úloh, pro středně velké úlohy
Výkonné sečení středně velkých trávníků s prostorově úsporným vertikálním skladováním
Sekačka na trávu ROTAK18V-34 je určena speciálně pro úpravu malých až středně velkých trávníků. Tato akumulátorová sekačka kombinuje bezuhlíkový motor s technologií Syneon, což zajistí optimální výkon a dobu chodu. Se šířkou sečení 34 cm a hřebeny GrassCombs pro sečení blízko okraje bude mít váš trávník brzy upravený a úhledný vzhled. 5-stupňové centrální nastavení výšky sečení vám umožní přizpůsobit výšku trávníku (25 – 65 mm). Mulčovací nástavec vám v případě potřeby umožní přirozeně hnojit trávník posekanou trávou, zatímco skládací rukojeť a sběrný vak na trávu o objemu 35 l usnadňují a prostorově efektivní uskladnění.
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro domácí kutily
Objednací číslo Bosch
06008B9N01
0 600 8B9 N01
0.600.8B9.N01
EAN
4053423656824
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423656824 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Objem sběrného koše: | 35 l |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Odporúčaný akumulátor: | >= 4,0 Ah |
| Odporúčaná plocha trávnika, max: | do 200 m² |
| Šírka rezu: | 34 cm |
| Systém kosenia: | Rotačný nôž |
| Žacia výška: | 25 – 65 mm |
| Nastavenie výšky kosenia: | 5 polôh, centrálne |
| Druh rukoväte: | Sklopné |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 1200 x 410 x 1015 mm |
| Hmotnosť: | 11,2 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
