Bosch Akumulátorová rotační bruska GWG 12V-50 S, solo
Kód: 06013A7000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Klíč na šrouby, Upínací kleština s přesuvnou maticí 6 mm 2608570084, Balení karton
Opěrný talíř ani žádné další příslušenství NEJSOU součástí dodávky
Uživatelské výhody nářadí
- Silný, vysokovýkonný bezkartáčový motor a vysoký točivý moment umožňují dosáhnout vysoké produktivity
- Extrémně lehká a kompaktní konstrukce se štíhlou rukojetí pro práci bez námahy
- Spínač s variabilní rychlostí a režimy různé rychlosti umožňují vynikající ovládání při rozmanitých pracích a optimální výsledky
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Delší životnost motoru – delší doba provozu – vyšší výkon díky bezkartáčovému motoru
- Předvolba otáček
- Konstantní elektronika
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GWG 12V-50 S Professional: Podrobnější informace
Díky silnému, vysokovýkonnému bezkartáčovému motoru a vysokému točivému momentu Bosch GWG 12V-50 S Professional umožňuje všechny brusné práce rychle a jednoduše. Vynikající ergonomie, mimořádně nízká hmotnost, kompaktní rozměry a štíhlá rukojeť zaručují práci bez námahy, a to i ve stísněných prostorech. Akumulátorová bruska třídy Bosch 12 V se spínačem s variabilní rychlostí a 5 režimy rychlosti umožňuje vynikající ovládání otáček pro rozmanité práce a optimální výsledky.
Bosch GWG 12V-50 S je všestranné nářadí pro obrušování, odjehlování, broušení, čištění a přípravu povrchů, jakož i odstraňování svarových housenek a bodů, a to zejména na kovu. Je kompatibilní s rozličnými brusnými kotouči průměru 50 mm dostupnými na trhu a kleštinami průměru 6 mm i 8 mm. Rovněž je vybavena inovativním uživatelským rozhraním s indikací rychlosti a nabití akumulátoru.
Objednací číslo Bosch
06013A7000
0 601 3A7 000
0.601.3A7.000
EAN
4059952634159
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorová rotačná brúska |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952634159 |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
| Upínací kleština: | 6 mm, 8 mm, 1/4" |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Voľnobežné otáčky: | 5.000 – 15.000 min-1 |
| Plocha na kľúč na – Upínacia matica: | 17 mm |
| Max. priemer brúsneho nástroja: | 50 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 0,53 kg |
| Dĺžka: | 190 mm |
| Šírka: | 50 mm |
| Výška: | 115 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
