Bosch Akumulátorová horkovzdušná pistole EasyHeat 18V-500, solo
Kód: 06032A8000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Redukční tryska (1 609 201 648), Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Akumulátorová horkovzdušná pistole kategorie DIY pro rychlé práce mimo dílnu a venku: ideální pro smršťování kabelových koncovek, odstraňování samolepek a jiné jednoduché práce
- Špičková technologie topné spirály: rovnoměrná distribuce tepla pro rychlé a přesné použití tepla
- Konstantní výkon: zaručuje rovnoměrnou úroveň teploty po celou dobu provozu akumulátoru
- Režim zvýšeného výkonu: pro práce vyžadující vysokou teplotu, jako je odstraňování skvrn od barvy nebo rozpalování dřevěného uhlí při grilování
- Pogumovaná zadní část: stabilní položení díky protiskluzovému povrchu
- POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 akumulátor, 10+ značek, 150+ produktů
zelené hobby nářadí Bosch DIY - nářadí pro domácí kutily
Práce s nářadím
Jednoduchá, rychlá, efektivní: přenosná horkovzdušná pistole Bosch pro lehké práce kategorie DIY
Komfortní a mimořádně účinná akumulátorová horkovzdušná pistole Bosch EasyHeat 18V-500 je ideální pro lehké práce kategorie DIY, jako je smršťování kabelových koncovek nebo odstraňování lepících štítků. Kombinuje bezkabelovou volnost s všestranným horkovzdušným výkonem. Několik klíčových vlastností odlišuje tuto praktickou horkovzdušnou pistoli: technologie topné spirály zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla na cílových místech pro lepší kontrolu a vynikající výsledky. Při konstantním výkonu se teploty udržují na rovnoměrné úrovni. Režim zvýšení výkonu zvyšuje teploty – ideální pro rozpálení dřevěného uhlí nebo pro jiné práce vyžadující vysokou teplotu. Tato akumulátorová horkovzdušná horkovzdušná pistole Bosch má pogumovanou zadní část pro bezpečné a stabilní položení ve svislé poloze a je kompatibilní se všemi standardními tryskami Bosch kategorie DIY. Je součástí systému 18V POWER FOR ALL. Jeden akumulátor pro veškeré nářadí 18V POWER FOR ALL. Chcete-li využít plný výkon této horkovzdušné pistole, rozhodně doporučujeme použít akumulátor s kapacitou 4 Ah a vyšší.
Objednací číslo Bosch
06032A8000
0 603 2A8 000
0.603.2A8.000
EAN
4059952610566
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Akumulátorové horkovzdušné pistole |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952610566 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Teplota: | 350 / 450 °C |
| Prietok vzduchu: | 100 / 120 l/min |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 172 x 71 x 207 mm |
| Kompatibilita s akumulátormi: | 18V POWER FOR ALL ALLIANCE |
| Odporúčaný akumulátor: | >= 4,0 Ah |
Bosch EasyHeat 18V-500
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
