Bosch Akumulátorová pistole na kartuše GCG 18V-600, solo
Kód: 06019C4001
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonný a všestranně použitelný aplikátor na kartuše a sáčky
- 1. akumulátorová vytlačovací pistole Bosch: 100% kompatibilní se všemi 18V bateriemi Bosch Professional
- Snadná výměna náplní: Rychloupínací šroubovací uzávěr
- Pro všechny tvary a velikosti: Hliníková hlaveň pro kartuše a válcové sáčky až do 600 ml / 20oz
- Snadné skladování a přeprava: Pohodlný kovový háček
- Řízené dávkování při všech úrovních viskozity - Vytlačovací síla 3,5 kN
- Rychlý a konzistentní pracovní postup: Spínač pro změnu rychlosti a blokovací spínač
- Optimalizovaný tok materiálu: 9 nastavitelných rychlostí
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GCG 18V-600 Professional: Podrobnější informace
Akumulátorová pistole na kartuše Bosch GCG 18V-600 Professional je mimořádně univerzální. Zvládne kartuše s objemem 310 ml a 400 ml, zároveň lze použít i 400 ml a 600 ml sáčky. Pistole Bosch je součástí systému 18 V Professional, při síle výtlaku 3,5 KN je rychlost posuvu 9 mm za sekundu je výborným pomocníkem na stavbě.
Objednací číslo Bosch
06019C4001
0 601 9C4 001
0.601.9C4.001
EAN
3165140708920
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vytlačovací pistole |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140708920 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Výtlačná sila: | 3.5 kN |
| Rýchlosť posuvu: | 9 mm/sec |
| Veľkokapacitné kartuše: | 310 ml, 400 ml (max. 400 ml) |
| Veľkokapacitné vrecká: | 400 ml, 600 ml (max. 600 ml) |
| Nastavenie uhlov: | 9 pozícií |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
Inštalácia kuchyne s Bosch Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
