Bosch Akumulátorová pistole na kartuše GCG 18V-310 Professional, solo
Kód: 06019C4100
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Snadná regulace toku materiálu díky nastavení rychlosti s 9 rychlostními stupni a spoušti s variabilními otáčkami
- Rychlý postup prací i u lepidel s vysokou viskozitou s přítlačnou silou 3,5 kN a maximálním posuvem 7 mm za sekundu
- Funkce automatického zpětného chodu uvolňuje tlak na píst při uvolnění spouště, čímž se eliminuje kapání a přetékání materiálu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GCG 18V-600 Professional:Podrobnější informace
Kompaktní pistolová pistole Bosch GCG 18V-310 Professional poskytuje akumulátorový komfort pro kartuše o objemu až 310 ml. Regulace toku materiálu je snadná díky nastavení rychlosti pistole s devíti rychlostními stupni a spoušti s variabilními otáčkami. Umožňuje rychlý postup prací i u lepidel s vysokou viskozitou s přítlačnou silou 3,5 kN a maximálním posuvem 7 mm za sekundu. Funkce automatického zpětného chodu nářadí uvolňuje tlak na píst při uvolnění spouště, čímž se eliminuje kapání a přetékání materiálu.
Tato akumulátorová pistolová pistole Bosch GCG 18V-310 Professional je ideální pro dávkování a těsnění. Lze ji používat se všemi druhy těsnicích a lepicích kartuší. Nářadí je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional třídy 18 V (Profesionální 18 V systém). Bosch GCG 18V-310 Professional je kompatibilní se systémem AMPShare – akumulátorovou asociací více značek.
Objednávací číslo Bosch
06019C4100
0 601 9C4 100
0.601.9C4.100
EAN
3165140708968
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vytlačovací pistole |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 3165140708968 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Výtlačná sila: | 3.5 kN |
| Rýchlosť posuvu: | 7 mm/sec |
| Veľkokapacitné kartuše: | 310 ml |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Rozmery (dĺžka × šírka × výška): | 492 × 252 × 81 mm |
Bosch GCG 18V-310 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
