Bosch Akumulátorové přečerpávací čerpadlo GTP 18V-28 Professional, solo
Kód: 06019R6000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Výkonné 18V vodní čerpadlo: Samonasávací čerpadlo s průtokem 2800 l/h
- Flexibilita pro různá použití: S provozními režimy Standard a ECO a funkcí časovače
- Pohodlí: Vnější závit G3/4" pro připojení hadic
- Robustní systém: Odolnost vůči náročným podmínkám na pracovišti/staveništi a možnost snadné výměny oběžného kola
Bosch PRO GTP 18V-28 Professional: Podrobnější informace
Bosch GTP 18V-28 Professional je výkonné samonasávací 18V čerpací agregát na čistou vodu s výkonným bezuhlíkovým motorem s průtokem až 2800 l/h. Toto všestranné čerpadlo můžeš používat pro různé potřeby díky dvěma provozním režimům (Standard/ECO) a časovači (5/10/15 minut). Je praktické díky hadicovým přípojkám s vnějším závitem G3/4". Bosch GTP 18V-28 Professional je také robustní, odolá náročným podmínkám na pracovišti/staveništi a v případě potřeby umožní snadnou výměnu oběžného kola pro účely údržby.
Bosch GTP 18V-28 Professional je určeno pro čerpání čisté vody z bodu A do bodu B. Je kompatibilní se systémem Bosch Professional 18V a aliancí výrobců akumulátorů více značek AMPShare. Toto kompaktní čerpadlo má skládací rukojeť a hák na zavěšení.
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06019R6000
0 601 9R6 000
0.601.9R6.000
EAN
4053423358674
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dílna |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423358674 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Prietok (štandardný režim): | 2 800 l/h |
| Prietok (režim ECO): | 1 800 l/h |
| Výška nasávania (štandardný režim): | 5 m |
| Výška výtlaku (štandardný režim: | 20 m |
| Hladina akustického tlaku: | 73 dB(A) |
| Hladina akustického výkonu: | 82 dB(A) |
| Čerpací systém: | Obežné koleso |
| Kvapaliny: | Čistá voda |
| Časovač: | Áno |
| Nastavenia časovača: | 5/10/15 min |
| Pripájací závit: | G 3/4" |
| Pracovné režimy: | ECO / Štandardný |
| Samonaplnenie: | Áno |
| Schopnosť samonaplnenia: | 5 m |
| Stupeň ochrany: | IP54 |
| Max. teplota vody: | 60 °C |
| Hmotnosť: | 2,2 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Bosch GTP18V-28 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
