Bosch Akumulátorová nýtovací pistole GRG 18V-16 C, 2x aku
Kód: 06019K5001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
2 Li-Ion akumulátory 4,0 Ah, Rychlonabíječka, 4x kleština, Klíč na kleštiny, Závěsné oko, Nádoba na trny, Balení L-BOXX 136
Uživatelské výhody nářadí
- Umožňuje aplikaci široké škály trhacích nýtů (průměr 3,0 – 6,4 mm) s konstantní tažnou silou 16 000 N
- Jednou z hlavních předností tohoto nýtovacího přístroje je možnost výběru ze dvou režimů nýtování: AUTO pro automatický provoz při nýtování a MANUAL pro individuální ovládání práce
- Nový akumulátorový nýtovací přístroj je vybaven 4 kleštinami (3,0/3,2 mm, 4,0 mm, 4,8/5,0 mm, 6,4 mm), klíčem pro snadnou výměnu kleštin, okem pro zavěšení, nádobou na trny a sponou na opasek
- Má bezuhlíkový motor a indikátor stavu nářadí na displeji uživatelského rozhraní
- Dalším bonusem je vestavěný modul konektivity Bluetooth, který umožňuje snadné přizpůsobení nářadí a sledování harmonogramu údržby nářadí prostřednictvím aplikace Bosch Toolbox
- Měkká tlumicí vložka rukojeti
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GRG 18V-16 C Professional: Podrobnější informace
Výkonný, akumulátorový nýtovací přístroj Bosch GRG 18V-16 C Professional nabízí neomezenou mobilitu bez kabelů a dalšího vybavení, které je dodáváno s pneumatickým nářadím. Díky jednoduššímu nastavení a menší údržbě je také cenově výhodnější. Tento nýtovací přístroj, silný jako pneumatické nářadí, snadno utáhne nýty z nerezové oceli o průměru 3 mm až 6,4 mm v náročných aplikacích – a pro upevnění více než 1 000 nýtů je potřeba pouze jedno nabití baterie. Pracovníci si mohou zvolit automatickou nebo manuální funkci podle svých osobních preferencí. A pro méně prostojů zajišťuje konektivita s aplikací Bosch, že údržba a provoz nářadí jsou stále na správné cestě.
Pro flexibilitu a rychlost při kovových komponentech vzduchotechniky nebo automobilových nástaveb, stejně jako při stavebních a instalačních pracích, včetně fasádních prací a zastřešení, poskytuje tento výkonný nýtovací přístroj špičkové výsledky. Táhne nýty o průměru 3 mm až 6,4 mm v různých kombinacích materiálů.
Objednací číslo Bosch
06019K5001
0 601 9K5 001
0.601.9K5.001
EAN
4059952606750
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nýtovací pistole |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952606750 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Priemer trhacích nitov: | 3,0 až 6,4 mm |
| Zdvih: | 25 mm |
| Ťažná sila: | 16 000 N |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,6 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
