Bosch Akumulátorová mazací pistole GFP 18V-10 Professional, karton, solo
Kód: 06019N6000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Sleva 10 % s kódem BOSCH10 v košíku.
Rozsah dodávky
Akumulátor a nabíječka nejsou součástí dodávky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Konzistentní a snadné mazání s režimem čerpadla pro nastavení počtu čerpadel a dávkování
- Rychlé a efektivní mazání díky 2 režimům rychlostí pro optimální tlak a průtoky
- Snadný přístup na těžko dostupná místa pomocí dlouhé hadice a úhlové spojky
- Kompatibilita se všemi standardními kazetovými systémy
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GFP 18V-10 Professional: Podrobnější informace
Mazací pistole Bosch GFP 18V-10 Professional usnadňuje mazání. Pohodlný režim čerpadla umožňuje definovat přesný počet čerpadel, jakož i konkrétní dávkování, které potřebujete. Mazání je rychlé, efektivní a bez námahy díky 2 režimům rychlostí, které zajišťují optimální tlak a průtoky. Díky dlouhé hadici a úhlové spojce můžete komfortně namazat těžko dostupná armatury. Navíc můžete použít jakoukoli kazetu – Bosch GFP 18V-10 Professional je kompatibilní se všemi standardními kazetovými systémy.
Mazací pistole Bosch GFP 18V-10 Professional je určena k mazání všech druhů pohyblivých částí. Toto nářadí Bosch má max. provozní tlak 10 000 psi a max. průtok až 300 g /min. Je vybaveno 1200 mm dlouhou hadicí, přímou a 90° spojkou a LED světlem a dodává se také s režimem čerpadla pro přesné dávkování.
Objednací číslo Bosch
06019N6000
0.601.9N6.000
0.601.9N6.000
EAN
4053423351217
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mazací pistole |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423351217 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Plniace množstvo tuku: | 400 g |
| Max. prevádzkový tlak: | 10 000 psi |
| Max. vypúšťacie množstvo: | 300 g/min |
| Dĺžka hadice: | 1 200 mm |
| Povolený typ maziva: | NLGI 0−2 |
| Hmotnosť: | 4,4 kg |
Bosch GFP 18V-10 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
