Bosch Akumulátorová sekačka na trávu UniversalRotak 2x18V-37-550, solo
Kód: 06008B9E01
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, nabíječka, box na zachytávání trávy, nůž
Uživatelské výhody nářadí
- Vysoce výkonné sekání díky bezuhlíkovému motoru a elektronice 36 V (2× 18 V)
- Krásné trávníky s látkovým sběrným košem na trávu a integrovaným indikátorem naplnění
- Ideální pro sekání středně velkých až větších trávníků s dlouhou nebo krátkou trávou
- Mohutný výkon 36 V ze 2 akumulátorů třídy 18 V
- Technologie Syneon zaručuje optimální výkon a maximální dobu provozu
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 18V POWER FOR ALL
- Řada nářadí Universal: zaměřená na funkčnost a výkonnost pro širší okruh úloh, na středně velké úlohy
Řezný výkon (doba použití akumulátoru)
- Výkon sekání (výdrž akumulátoru) závisí na vlastnostech trávníku, např. hustoty trávy, vlastnosti, délky trávy, jakož i od výšky sekání
- Časté zapínání a vypínání zahradnického nářadí během sekání rovněž snižuje řezný výkon (zkracuje dobu použití akumulátoru)
- Pro dosažení optimálního řezného výkonu (doby použití akumulátoru) doporučujeme sekat častěji, zvětšit pracovní výšku nožů a při práci postupovat přiměřeným tempem
- Pro prodloužení doby použití sekačky si můžete zakoupit další akumulátor
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro domácí kutily
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06008B9E01
0 600 8B9 E01
0.600.8B9.E01
EAN
4059952641874
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952641874 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Objem sběrného koše: | 40 l |
| Šířka nožové skříňky: | 39 cm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Menovité napätie: | 36 V (2x 18 V) |
| ? Odporúčaná plocha trávnika - akumulátor 2x 6,0 Ah: | do 650 m² |
| ? Odporúčaná plocha trávnika - akumulátor 2x 4,0 Ah: | do 500 m² |
| Šírka rezu: | 37 cm |
| Systém kosenia: | Rotačný nôž |
| Žacia výška: | 25 – 70 mm |
| Nastavenie výšky kosenia: | 5 polôh, centrálne |
| Druh rukoväte: | Systém Ergoflex |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 1355 x 400 x 1050 mm |
UniversalRotak 2x18V-37-550
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
