Bosch Akumulátorová sekačka na trávu AdvancedRotak 36V-44-750, 1x aku 6 Ah
Kód: 06008B9G03
Poradenská linka
Telefonické poradenství
během pracovní doby
během pracovní doby

Kamenná prodejna
Po rezervaci možnost vidět
zboží před koupí osobně
zboží před koupí osobně

Poprodejní servis
Vyzvednutí výrobku
pohodlně doma u zákazníka
pohodlně doma u zákazníka

Autorizovaný prodejce
Bosch a dalších značek
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál
Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlý nákup
Nákup i bez registrace
Rychlá platba přes QR kód
Rychlá platba přes QR kód

Široký sortiment
Více než 10.000 produktů
Podrobné popisy zboží
Podrobné popisy zboží
Související produkty
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
1 akumulátor 6,0 Ah, nabíječka, box na zachytávání trávy, nůž
Uživatelské výhody nářadí
- Vynikající řezný výkon a delší životnost díky bezuhlíkovému motoru
- Pohodlné manévrování a snadné skladování díky rukojeti Ergoflex s funkcí Ergoslide
- Vysoce kvalitní látkový sběrný koš na trávu s indikátorem naplnění
- Technologie Syneon zaručuje optimální výkon a maximální dobu provozu
- Kompatibilní s akumulátorem Bosch 36V POWER FOR ALL
- Řada nářadí Advanced: nejlepší výkonnost s vylepšenými funkcemi, rozsáhlejší a náročnější úkoly
Řezný výkon (doba použití akumulátoru)
- Výkon sečení (výdrž akumulátoru) závisí na vlastnostech trávníku, např. hustotě trávy, vlastnostech, délce trávy, jakož i na výšce sečení
- Časté zapínání a vypínání zahradnického nářadí během sečení rovněž snižuje řezný výkon (zkracuje dobu použití akumulátoru)
- Pro dosažení optimálního řezného výkonu (doby použití akumulátoru) doporučujeme sekat častěji, zvětšit pracovní výšku nožů a při práci postupovat přiměřeným tempem
- Pro prodloužení doby použití sekačky si můžete zakoupit další akumulátor
zelené zahradní nářadí Bosch DIY - nářadí do zahrady pro domácí kutily
Práce s nářadím
Objednací číslo Bosch
06008B9G03
0 600 8B9 G03
0.600.8B9.G03
EAN
4059952658100
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sekačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952658100 |
| Aliance akumulátorů: | POWER FOR ALL |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
| Objem sběrného koše: | 50 l |
| Šířka nožové skříňky: | 46 cm |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| ? Odporúčaná plocha trávnika - akumulátor 6,0 Ah: | do 750 m² |
| ? Odporúčaná plocha trávnika - akumulátor 4,0 Ah: | do 500 m² |
| ? Odporúčaná plocha trávnika - akumulátor 2,0 Ah: | do 250 m² |
| Šírka rezu: | 44 cm |
| Systém kosenia: | Rotačný nôž |
| Žacia výška: | 25 – 80 mm |
| Nastavenie výšky kosenia: | 7 polôh, centrálne |
| Druh rukoväte: | Systém Ergoflex |
| Rozmery náradia (D × Š × V): | 1310 x 470 x 1080 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
