Bosch Akumulátorové hřebíkovačka do dřeva GNH 18V-64 M, karton, solo
Kód: 0601481000
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Maximální svoboda – není potřeba vzduchová hadice, kompresor ani drahá plynová kartuše
- Ochrana dřeva díky zabránění přibíjení naprázdno, pokud je zásobník na hřebíky prázdný
- Snadná aktivace režimů přibíjení prostřednictvím intuitivního uživatelského rozhraní (HMI)
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Uživatel si může vybrat mezi režimem aktivace po jednom a režimem kontaktní aktivace (nárazem)
- Jednotlivé spouštění s pojistným postupem
- Kontaktní spouštění s automatickým návratem
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GNH 18V-64 M Professional: Podrobnější informace
Bosch GNH 18V-64 M Professional s režimem jednoduchého a kontaktního přibíjení je mobilním řešením pro rychlé a přesné upevňování různých druhů materiálů. Akumulátorová hřebíkovačka Bosch pracuje bez kompresoru, vzduchové hadice nebo drahé plynové kartuše – stačí vložit akumulátor a můžete pracovat. Pokud je zásobník na hřebíky prázdný, obrobek je chráněn před poškozením při střelbě naprázdno. Hřebíkovačka Bosch GNH 18V-64 M je vybavena intuitivním uživatelským rozhraním (HMI) pro snadnou aktivaci režimů přibíjení. Je ideální volbou pro lištování, např. podlahových a okenních lišt, dveřních zárubní, ochranných lišt proti opěradlům židlí a schodišť, říms z měkkého dřeva (např. borovice), tvrdého dřeva (např. dubu, javoru, břízy) a kompozitních materiálů. Nářadí je kompatibilní se všemi akumulátory a nabíječkami Bosch Professional třídy 18 V (Profesionální 18 V systém).
Objednací číslo Bosch
0601481000
0 601 481 000
0.601.481.000
EAN
4059952548050
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponkovačky, hřebíkovačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4059952548050 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Zatĺkaný predmet - Typ: | Klinec so závernou hlavičkou - kolársky klinec |
| Zatĺkaný predmet - Dĺžka: | 32-64 mm |
| Zatĺkaný predmet - Priemer: | 1,6 mm |
| Systém spúšťania: | Plná sekvenčná aktivácia + kontaktná aktivácia s automatickou reverziou |
| Zatĺkaný predmet - Uhol: | 20° |
| Max. kapacita zásobníka: | 105 ks |
| Dĺžka s chráničom obrobkov: | 337 mm |
| Šírka: | 97 mm |
| Výška: | 282 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,9 kg |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
