Bosch Akumulátorová hřebíkovačka na dřevo GNH 18V-64 MD Professional, karton, solo
Kód: 0601482200
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Sleva 10 % s kódem BOSCH10 v košíku.
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Svoboda akumulátorového napájení a výkon pneumatického nářadí – bez kompresoru, plynových bombiček nebo šňůr
- Aktivace a ovládání nářadí jednou rukou díky vypínači aktivovanému palcem
- Nářadí ohleduplné k zápěstí a plicím díky velmi nízkému zpětnému rázu a bezplynovému provozu
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GNH 18V-64 MD Professional: Podrobnější informace
Profesionální řemeslníci potřebují efektivní hřebíkování bez přílišné námahy ruky a ramene. Výkonnou bezuhlíkovou akumulátorovou hřebíkovačku na dřevo GNH 18V-64 MD Professional jsme navrhli s velmi nízkým zpětným rázem, takže je ohleduplná k zápěstí uživatele. Také jsme se postarali, aby bylo možné zapnout a ovládat nářadí jen jednou rukou. S tímto nářadím Bosch získáte plný výkon pneumatické hřebíkovačky, avšak bez nutnosti kompresoru, plynových bombiček nebo kabelů.
Bosch GNH 18V-64 MD Professional je ideální nářadí pro instalaci okenních a dveřních sloupků, upevňování stropních lišt, montáž sloupků zábradlí a dřevěných obkladů. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Disponuje vypínačem na jednu ruku, rozhraním HMI s upozorněním na potřebu servisu, režimem aktivace jediným kontaktem, snadno použitelným plynulým nastavením hloubky, blokováním výstřelu naprázdno, světlem s dvěma LED, širokým výhledem na kontaktní hrot, beznástrojovým uvolněním zaseknutí. Používejte následující hřebíky: 32 – 64 mm, 15 ga (1,8 mm) a základní úhel 34°.
Objednávací číslo Bosch
0601482200
0 601 482 200
0.601.482.200
EAN
4053423252606
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponkovačky, hřebíkovačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423252606 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Ø klinca: | 1,8 mm |
| Dĺžka klinca: | 32 – 64 mm |
| Typ klinca/sponky: | Klinec so závernou hlavičkou DA |
| Uhol zásobníka: | 34 ° |
| Systém spúšťania: | Plná sekvenčná aktivácia + kontaktná aktivácia s automatickou reverziou |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 3,1 kg |
| Kapacita zásobníka: | 105 ks |
| Kompatibilné klince/sponky: | Klince Bosch, Iné |
Bosch GNH 18V-64 MD Professional
Bosch GNH 18V-64 MD Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
