Bosch Akumulátorová hřebíkovačka do dřeva GNH 18V-64-2 M, L-BOXX, solo
Kód: 0601482001
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, Balení L-BOXX 238 1600A012G2
Uživatelské výhody nářadí
- Svoboda akumulátorového napájení a výkon pneumatického nářadí – bez kompresoru, plynových bombiček nebo šňůr
- Aktivace a ovládání nářadí jednou rukou díky vypínači aktivovanému palcem
- Nářadí ohleduplné k zápěstí a plicím díky velmi nízkému odrazu a bezplynovému provozu
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
- Palcem aktivovaný vypínač pro efektivní ovládání jednou rukou
- Ohleduplné k zápěstí uživatele díky velmi nízkému přetáčení
- Uživatel si může vybrat mezi režimem aktivace po jednom a režimem kontaktní aktivace (nárazem).
- Uložení hřebíků v zásobníku 20°
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GNH 18V-64-2 M Professional: Podrobnější informace
Profesionální řemeslníci potřebují efektivní zatloukání hřebíků bez nadměrné námahy ruky a ramene. Výkonné bezuhlíkové nářadí GNH 18V-64-2 M Professional jsme navrhli s velmi nízkým odrazem, takže je ohleduplné k zápěstí uživatele. Také jsme zajistili, aby bylo možné zapnout a ovládat nářadí pouze jednou rukou. S tímto nářadím získáte plný výkon pneumatické hřebíkovačky, avšak bez nutnosti kompresoru, plynových bombiček nebo kabelů.
Ideální nářadí pro upevňování okenních a dveřních obložek, dekorativních lišt nebo lemů, montáž sloupků zábradlí, instalaci stropních a podlahových prvků s perem a drážkou (tzv. skryté zatloukání hřebíků) a upevňování dřevěných obkladů a podlahových lišt. Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare.
Objednací číslo Bosch
0601482001
0 601 482 001
0.601.482.001
EAN
4053423252897
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponkovačky, hřebíkovačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423252897 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Zatĺkaný predmet - Typ: | Klinec so závernou hlavičkou - kolársky klinec |
| Zatĺkaný predmet - Dĺžka: | 32-64 mm |
| Zatĺkaný predmet - Priemer: | 1,6 mm |
| Systém spúšťania: | Plná sekvenčná aktivácia + kontaktná aktivácia s automatickou reverziou |
| Zatĺkaný predmet - Uhol: | 20° |
| Max. kapacita zásobníka: | 105 ks |
| Dĺžka s chráničom obrobkov: | 336 mm |
| Šírka: | 96 mm |
| Výška: | 283 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,95 kg |
| BITURBO: | Nie |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
