Bosch Akumulátorové hřebíkovačka do dřeva GNH 18V-50 M, L-Boxx, solo
Kód: 0601482401
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Sleva 10 % s kódem BOSCH10 v košíku.
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Svoboda akumulátorového napájení a výkon pneumatického nářadí – bez kompresoru, plynových bombiček nebo kabelů
- Aktivace a ovládání nářadí jednou rukou díky vypínači aktivovanému palcem
- Nářadí ohleduplné k zápěstí a plicím díky velmi nízkému zpětnému rázu a bezplynovému provozu
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GNH 18V-50 M Professional: Podrobnější informace
Profesionální řemeslníci potřebují efektivní přibíjení bez nadměrné námahy ruky a ramene. Výkonné bezuhlíkové nářadí Bosch GNH 18V-50 M Professional jsme navrhli s velmi nízkým zpětným rázem, takže je ohleduplné k zápěstí uživatele. Také jsme se postarali, aby bylo možné zapnout a ovládat nářadí pouze jednou rukou. S touto akumulátorovou hřebíkovačku do dřeva získáte plný výkon pneumatické hřebíkovačky, avšak bez nutnosti kompresoru, plynových bombiček nebo kabelů.
Ideální nářadí pro upevňování okenních a dveřních obložek, dekorativních lišt nebo lemů, montáž okenních lišt, podlahových lišt, výrobu nábytku a montáž skříněk a pro instalaci stropních a podlahových prvků s perem a drážkou (tzv. skryté přibíjení). Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Disponuje vypínačem na jednu ruku, rozhraním HMI s upozorněním na potřebu servisu, režimem aktivace jediným kontaktem, snadno použitelným plynulým nastavením hloubky, blokováním výstřelu naprázdno, světlem s dvěma LED, širokým výhledem na kontaktní hrot, beznástrojovým uvolněním zaseknutí. Používejte následující hřebíky: 16 – 54 mm, 18 ga (1,2 mm) a základní úhel 0°.
Objednací číslo Bosch
0601482401
0 601 482 401
0.601.482.401
EAN
4053423253009
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponkovačky, hřebíkovačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423253009 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | L-BOXX |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Zatĺkaný predmet - Typ: | Klinec v tvare kolíka (bez hlavičky) |
| Zatĺkaný predmet - Dĺžka: | 16 – 50 mm |
| Zatĺkaný predmet - Priemer: | 1,2 mm |
| Systém spúšťania: | Plná sekvenčná aktivácia + kontaktná aktivácia s automatickou reverziou |
| Zatĺkaný predmet - Uhol: | 0° |
| Max. kapacita zásobníka: | 105 ks |
| Dĺžka s chráničom obrobkov: | 337 mm |
| Šírka: | 96 mm |
| Výška: | 276 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,95 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Bosch GNH 18V 50 M
Bosch GNH 18V 50 M
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
