Bosch Akumulátorové hřebíkovačka do dřeva GNH 18V-50 M, karton, solo
Kód: 0601482400
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Sleva 10 % s kódem BOSCH10 v košíku.
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Svoboda akumulátorového napájení a výkon pneumatického nářadí – bez kompresoru, plynových bombiček nebo kabelů
- Aktivace a ovládání nářadí jednou rukou díky vypínači aktivovanému palcem
- Nářadí šetrné k zápěstí a plicím díky velmi nízkému zpětnému rázu a bezemisnímu provozu
- Bosch Heavy Duty – Zdokonalený výkon, vlastnosti a robustnost
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GNH 18V-50 M Professional: Podrobnější informace
Profesionální řemeslníci potřebují efektivní přibíjení bez nadměrné námahy ruky a ramene. Výkonné bezuhlíkové nářadí Bosch GNH 18V-50 M Professional jsme navrhli s velmi nízkým zpětným rázem, takže je šetrné k zápěstí uživatele. Také jsme se postarali, aby bylo možné zapnout a ovládat nářadí pouze jednou rukou. S tímto akumulátorovým přibíjecím nástrojem do dřeva získáte plný výkon pneumatického přibíjecího nástroje, avšak bez nutnosti kompresoru, plynových bombiček nebo kabelů.
Ideální nářadí pro upevňování okenních a dveřních obložek, dekorativních lišt nebo lemů, montáž okenních lišt, podlahových lišt, výrobu nábytku a montáž skříní a pro instalaci stropních a podlahových prvků s perem a drážkou (tzv. skryté přibíjení). Kompatibilní s Profesionálním 18 V systémem Bosch a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare. Disponuje vypínačem na jednu ruku, rozhraním HMI s upozorněním na potřebu servisu, režimem aktivace jediným kontaktem, snadno použitelným plynulým nastavením hloubky, blokováním výstřelu naprázdno, světlem se dvěma LED, širokým výhledem na kontaktní hrot, beznástrojovým uvolněním zaseknutí. Používejte následující hřebíky: 16 – 54 mm, 18 ga (1,2 mm) a základní úhel 0°.
Objednací číslo Bosch
0601482400
0 601 482 400
0.601.482.400
EAN
4053423252613
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponkovačky, hřebíkovačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423252613 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Zatĺkaný predmet - Typ: | Klinec v tvare kolíka (bez hlavičky) |
| Zatĺkaný predmet - Dĺžka: | 16 – 50 mm |
| Zatĺkaný predmet - Priemer: | 1,2 mm |
| Systém spúšťania: | Plná sekvenčná aktivácia + kontaktná aktivácia s automatickou reverziou |
| Zatĺkaný predmet - Uhol: | 0° |
| Max. kapacita zásobníka: | 105 ks |
| Dĺžka s chráničom obrobkov: | 337 mm |
| Šírka: | 96 mm |
| Výška: | 276 mm |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 2,95 kg |
Bosch GNH 18V 50 M
Bosch GNH 18V 50 M
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
