Bosch Akumulátorová hřebíkovačka do dřeva GNH 18V-35 Professional, karton, solo
Kód: 0601482700
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Sleva 10 % s kódem BOSCH10 v košíku.
Rozsah dodávky
Bez akumulátoru a nabíječky, 1× klip na opasek 2609111584, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Žádné znečištění a poškození obrobku díky sníženému zpětnému rázu a podložkám nezanechávajícím stopy s různými kontaktními plochami pro různé možnosti použití
- Dokonalé pracovní výsledky i v neobvyklých úhlech s přesným vedením lišty vodiče a hřebíku
- Přesná práce na plný výkon díky bezkartáčovému motoru a optimalizovanému systému vinutých pružin
- Prevence poškození díky pojistce proti prázdnému výstřelu, která zastaví prázdné výstřely, když je zásobník prázdný
- Rychlé a snadné nastavení hloubky s přesnou funkcí plynulého nastavení hloubky
modré profesionální nářadí Bosch Professional - nářadí pro profesionály
Práce s nářadím
Bosch GNH 18V-35 Professional: Podrobnější informace
Hřebíkovačka na dřevo Bosch GNH 18V-35 Professional je akumulátorové řešení pro přesné upevnění, které zanechá váš obrobek nenarušený díky sníženému zpětnému rázu a podložkám nezanechávajícím stopy s různými kontaktními plochami pro různé možnosti použití. Poskytuje dokonalé pracovní výsledky i v neobvyklých úhlech s přesným vedením lišty vodiče a hřebíku. Hřebíky můžete nastřelovat konzistentně na plný výkon díky bezkartáčovému motoru a optimalizovanému systému vinutých pružin. Máte jistotu, že obrobek bude chráněn před poškozením pojistkou proti prázdnému výstřelu, která, když je zásobník prázdný, zabrání prázdnému výstřelu. Nastavení hloubky je navíc rychlé a snadné díky funkci plynulého nastavení hloubky tohoto nářadí.
Bosch GNH 18V-35 Professional je určena na dřevo a lze ji používat na jemné dekorativní lišty a lišty na nábytek a stěny, upevnění zasklívacích lišt do nábytku nebo dveří/vnitřních stěn. Doporučené hřebíky: Bosch PN23 G: 15, 19, 30, 35 mm; 23 GA/0,6 mm. Nářadí disponuje kontaktní spouští pro jednorázovou i plně sekvenční aktivaci, LED světlem a klipem na opasek.
Objednávací číslo Bosch
0601482700
0 601 482 700
0.601.482.700
EAN
4053423358087
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sponkovačky, hřebíkovačky |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423358087 |
| Aliance akumulátorů: | AMPShare |
| Balení: | karton |
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
| Typ akumulátora: | Li-Ion |
| Ø klinca: | 0,6 mm |
| Dĺžka klinca: | 15 – 35 mm |
| Typ klinca/sponky: | Kolík |
| Uhol zásobníka: | 0 ° |
| Systém spúšťania: | Jednotlivá sekvenčná aktivácia + plná sekvenčná aktivácia |
| Hmotnosť bez akumulátora: | 1,7 kg |
| Kapacita zásobníka: | 110 ks |
| Kompatibilné klince/sponky: | Klince Bosch |
Bosch GNH 18V-35 Professional
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
