Bosch Akumulátor BA 3.7V 3.0Ah XL Professional
Kód: 1600A031FZ
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Rozsah dodávky
Kabel USB-C™, Balení karton
Uživatelské výhody nářadí
- Nepřetržité napájení pro náročné práce
- Možnost dobíjení během používání, trvalé napájení a trvalá udržitelnost
- Lithium-iontová technologie umožňuje dlouhodobou výdrž
- Konektor USB-C-Type™ umožňuje flexibilní nabíjení z různých zdrojů s proudem 5 V
- Vhodné pro Bosch: GLL 80-33 G, GLL 20-22 G Professional
Lithium-iontový akumulátor BA 3.7V 3.0Ah XL Professional: Podrobnější informace
Je partnerem pro napájení přístrojů GLL 80-33 G a GLL 20-22 G. S možností nabíjení během používání zaručuje plynulou práci bez přerušování napájení. Díky technologii Li-ion se uživatel může spolehnout na dlouhotrvající výkon, pracovat déle a efektivněji. Tento akumulátor je specificky navržen pro přístroje GLL 80-33 G a GLL 20-22 G. Jeho bezpečný zajišťovací mechanismus s kovovým pantem zaručuje vynikající kompatibilitu s přístrojem a spolehlivé, trvalé napájení při práci. Akumulátor BA 3.7V 3.0Ah XL je vybaven konektorem USB-C® pro flexibilní možnosti nabíjení různými napájecími zdroji třídy 5 V. To znamená, že jej můžete nabíjet kdekoli a kdykoli a nářadí bude vždy připraveno k práci.
Objednací číslo Bosch
1600A031FZ
1 600 A03 1FZ
1.600.A03.1FZ
EAN
4053423305012
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Laserové měřiče vzdálenosti |
|---|---|
| Záruka: | Prodloužená záruka na 3 roky po registraci u výrobce |
| EAN: | 4053423305012 |
| Balení: | karton |
| Kapacita akumulátoru: | 3,0 Ah |
| Napětí akumulátoru: | 3,7 V |
| Technológia akumulátora: | Li-Ion |
| Čas nabíjania 80 %: | < 110 min |
| Čas nabíjania 100 %: | < 195 min |
| Nabíjacia prípojka USB: | USB-C™ |
| Hmotnosť, cca: | 0,08 kg |
| Šírka: | 47 mm |
| Dĺžka: | 79 mm |
| Výška: | 16,5 mm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Robert Bosch Power Tools GmbH |
|---|---|
| Adresa : | Max-Lang-Strasse 40-46, 70771 Leinfelden-Echterdingen, +49 (0) 711 400 40990, www.bosch-pt.com |
| E-mail : | kontakt@bosch.de |
