Apple iPhone 17 256GB White
Kód: MBL0166947
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu

Ještě neodolatelnější. Ještě odolnější.

Seznam se s novým iPhonem 17. Má zaoblené hrany, tenčí okraje a je vyrobený z odolných materiálů, jako je Ceramic Shield 2 na přední straně. Takže vypadá nádherně a dlouho vydrží. Na 6,3palcovém displeji Super Retina XDR uvidíš a uděláš ještě víc toho, co tě baví.5 A díky technologii ProMotion s adaptivní obnovovací frekvencí až do 120 Hz si užiješ plynulejší rolování a pohlcující zážitek ze hry. Prohlédni si ho ze všech stran.
Displej.

6,3palcový displej Super Retina XDR.5 Nejlepší, jaký jsme kdy vyrobili. Maximální jas 3 000 nitů. ProMotion až do 120 Hz. O 33 % méně odlesků.
Barvy.

U iPhonu 17 máš na výběr z pěti nádherných barev.
18 Mpx přední kamera Center Stage. Mění úhel pohledu.

Nová přední kamera ti přináší flexibilní možnosti kompozice fotek a videí. Klepnutím rozšíříš zorné pole a změníš formát z výškového na šířku bez otáčení iPhonu. A když se do záběru přidají kamarádi, zorné pole se rozšíří tak, aby se vás na selfie vešlo víc.
48 Mpx zadní kamery. Odlišné rozlišení.

iPhone 17 má 48 Mpx hlavní kameru Fusion s 2x přiblížením optické kvality a 48 Mpx ultraširokoúhlou kameru Fusion, která v porovnání s ultraširokoúhlou kamerou iPhonu 16 fotí ve 4x vyšším rozlišení. Ultraširokoúhlé fotky mají nyní v předvoleném nastavení rozlišení 24 Mpx. To je ideální velikost pro ukládání a sdílení ve vysoké kvalitě. Takže fantastické záběry v supervysokém rozlišení uděláš zblízka i zdaleka, uvnitř i venku, při intenzivním či slabém světle. A v porovnání s předchozím modelem se velikost úložiště začíná na dvojnásobných 256 GB.7 Takže můžeš fotit a nahrávat videa opravdu naplno.
Čip A19. Baterie na celý den. Běží naplno. A přitom úsporně.

Čip A19. Výkon na všechno, co děláš s iPhonem, včetně funkcí Apple Intelligence, jako je Živé tlumočení či Image Playground. Pohání také technologii ProMotion, kterou využiješ při hraní náročnějších áčkových her. Baterie na celý den zvládne práci i zábavu, takže můžeš bez obav vyrazit ven. A když budeš přece jen potřebovat trochu šťávy, se síťovým adaptérem s vysokým výkonem dobiješ baterii až na 8 hodin přehrávání videa jen za 10 minut.9
Baterie na celý den.

Nabítí až do 50 % za 20 minut napájecím adaptérem s výkonem 40 W nebo vyšším
iOS 26. Nový styl. Více kouzel.

Liquid Glass. Nový design iOS v reálném čase odráží a rozptyluje to, co je v pozadí. Dynamicky se přizpůsobuje obsahu podle aplikace a zařízení.
Jedna rodina. iPhone má všechno, co musíš mít.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | iPhone 17 série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0195950643732 |
| Barva: | bílá |
| Operační paměť RAM: | 8 GB |
| Operační systém: | iOS |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Modelový rok: | 2025 |
| Part Number: | MG6K4SX/A |
| Modelový rad: | iPhone 17 |
| Slot na kartu: | Nie |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 2 |
| Optický zoom: | 2 × |
| Maximálna svetelnosť: | 1.6 |
| Zadný fotoaparát: | 48.0 MPX |
| Predný fotoaparát: | 12.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.30 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 HZ |
| Svietivosť displeja: | 3000 Nit |
| Typ displeja: | OLED |
| Vlastnosti displeja: | Adaptívna frekvencia |
| Rozlíšenie displeja px:: | 2622 × 1206 |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Model procesora: | A19 |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Špeciálne vlastnosti: | Face ID |
| Operačný systém: | iOS 26 |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | eSIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Dual eSIM |
| Komunikácia: | e-SIM, 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energetická trieda: | A |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Maximálny výkon bezdrôtového nabíjania: | 25 W |
| Výška: | 14.96 CM |
| Šírka: | 7.15 CM |
| Hĺbka: | 0.80 CM |
| Hmotnosť: | 177 G |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Apple Distribution International Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Hollyhill Industrial Estate, T23 YK84 Cork, Írsko, https://www.apple.com/ |
| E-mail : | contactus.cz@euro.apple.com |
