Apple iPhone 17 256GB Black
Kód: MBL0166946
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu

Ještě neodolatelnější. Ještě odolnější.

Seznamte se s novým iPhonem 17. Má zaoblené hrany, tenčí okraje a je vyroben z odolných materiálů, jako je Ceramic Shield 2 na přední straně. Takže vypadá nádherně a dlouho vydrží. Na 6,3palcovém displeji Super Retina XDR uvidíte a uděláte ještě víc toho, co vás baví.5 A díky technologii ProMotion s adaptivní obnovovací frekvencí až do 120 Hz si užijete plynulejší procházení a pohlcující zážitek ze hry. Prohlédněte si ho ze všech stran.
Displej.

6,3palcový displej Super Retina XDR.5 Nejlepší, jaký jsme kdy vyrobili. Maximální jas 3 000 nitů. ProMotion až do 120 Hz. O 33 % méně odlesků.
Barvy.

U iPhonu 17 máte na výběr z pěti nádherných barev.
18Mpx přední kamera Center Stage. Mění úhel pohledu.

Nová přední kamera vám přináší flexibilní možnosti kompozice fotek a videí. Klepnutím rozšíříte zorné pole a změníte formát z výškového na šířku bez otáčení iPhonu. A když se do záběru přidají kamarádi, zorné pole se rozšíří tak, aby se vás na selfie vešlo víc.
48Mpx zadní kamery. Odlišné rozlišení.

iPhone 17 má 48Mpx hlavní kameru Fusion s 2x přiblížením optické kvality a 48Mpx ultraširokoúhlou kameru Fusion, která v porovnání s ultraširokoúhlou kamerou iPhonu 16 fotí ve 4x vyšším rozlišení. Ultraširokoúhlé fotky mají nyní v předvoleném nastavení rozlišení 24 Mpx. To je ideální velikost pro ukládání a sdílení ve vysoké kvalitě. Takže fantastické záběry v supervysokém rozlišení pořídíte zblízka i z dálky, uvnitř i venku, při intenzivním či slabém světle. A v porovnání s předchozím modelem se velikost úložiště začíná na dvojnásobných 256 GB.7 Takže můžete fotit a nahrávat videa opravdu naplno.
Čip A19. Baterie na celý den. Běží naplno. A přitom úsporně.

Čip A19. Výkon pro všechno, co děláte s iPhonem, včetně funkcí Apple Intelligence, jako je Živé tlumočení či Image Playground. Pohání také technologii ProMotion, kterou využijete při hraní náročnějších áčkových her. Baterie na celý den zvládne práci i zábavu, takže můžete bez obav vyrazit ven. A když budete přece jen potřebovat trochu šťávy, se síťovým adaptérem s vysokým výkonem dobijete baterii až na 8 hodin přehrávání videa jen za 10 minut.9
Baterie na celý den.

Nabíjení až do 50 % za 20 minut napájecím adaptérem s výkonem 40 W nebo vyšším
iOS 26. Nový styl. Více kouzel.

Liquid Glass. Nový design iOS v reálném čase odráží a rozptyluje to, co je v pozadí. Dynamicky se přizpůsobuje obsahu podle aplikace a zařízení.
Jedna rodina. iPhone má všechno, co musíte mít.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | iPhone 17 série |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky (IČO 1 rok) |
| EAN: | 0195950643534 |
| Barva: | černá |
| Operační paměť RAM: | 8 GB |
| Operační systém: | iOS |
| Stav: | nový |
| Uživatelská paměť: | 256 GB |
| Modelový rok: | 2025 |
| Part Number: | MG6J4SX/A |
| Modelový rad: | iPhone 17 |
| Slot na kartu: | Nie |
| Počet predných fotoaparátov: | 1 |
| Počet zadných fotoaparátov: | 2 |
| Optický zoom: | 2 × |
| Maximálna svetelnosť: | 1.6 |
| Zadný fotoaparát: | 48.0 MPX |
| Predný fotoaparát: | 12.0 MPX |
| Uhlopriečka displeja: | 6.30 " |
| Obnovovacia frekvencia: | 120 HZ |
| Svietivosť displeja: | 3000 Nit |
| Typ displeja: | OLED |
| Vlastnosti displeja: | Adaptívna frekvencia |
| Rozlíšenie displeja px:: | 2622 × 1206 |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Model procesora: | A19 |
| Trieda krytia: | IP68 |
| Špeciálne vlastnosti: | Face ID |
| Operačný systém: | iOS 26 |
| Konektory: | USB-C |
| Hlavná SIM karta: | eSIM |
| Konfigurácia SIM karty: | Dual eSIM |
| Komunikácia: | e-SIM, 5G, NFC, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
| Energetická trieda: | A |
| Konštrukcia: | Dotyková obrazovka |
| Maximálny výkon bezdrôtového nabíjania: | 25 W |
| Výška: | 14.96 CM |
| Šírka: | 7.15 CM |
| Hĺbka: | 0.80 CM |
| Hmotnosť: | 177 G |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | Apple Distribution International Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Hollyhill Industrial Estate, T23 YK84 Cork, Írsko, https://www.apple.com/ |
| E-mail : | contactus.cz@euro.apple.com |
