Zimní čepice Beanie Pink - BeastPink
Kód: GYM85606
během pracovní doby

zboží před koupí osobně

pohodlně doma u zákazníka

Garance kvality a originality
Odborně vyškolený personál

Rychlá platba přes QR kód

Podrobné popisy zboží
Detailní popis produktu
Zimní čepice Beanie je stylový a univerzální kousek, který vás udrží v teple a pohodlí
Zimní čepice Beanie je dokonalým hřejivým doplňkem vašeho šatníku, který pozvedne váš styl. Je vyrobena z silného akrylového úpletu, je měkká, příjemná na dotek, elastická a mimořádně teplá. Díky tomu vás udrží v teple a pohodlí i během nejchladnějšího období roku. Díky jednobarevnému designu a logu Beastpink ji snadno zkombinujete se svým oblíbeným sportovním nebo běžným oblečením. Celkově je tato čepice univerzálním kouskem dokonale vhodným na běhání, turistiku, zimní sporty nebo jen na udržení tepla během procházky.

Zimní čepice Beanie a její výhody
- teplá a stylová
- má silný úplet
- má jednobarevný minimalistický design
- je měkká, příjemná na dotek a elastická
- dá se kombinovat s běžným nebo sportovním oblečením
- ideální na běh, turistiku a jiné outdoorové aktivity
- vhodná i na běžné nošení
Materiál
100 % akryl
Rozměry
| Rozměry | |
|---|---|
| Šířka | 21 cm |
| Výška | 24 cm |
| Skládací manžeta | 12 cm |
| Hmotnost | 117 g |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kšiltovky a čepice |
|---|---|
| Barva: | růžová |
| Hmotnosť netto: | 0.117000 |
| Materiál: | 100% akryl |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
